Як заробити 200 рублів на день без зусиль?

як заробити 200 рублів на день без зусиль?

Вам знадобиться
 • Бажання
 • Підключення до Інтернет
 • Вільний від основної роботи час
 • Реєстрація на біржі
 • Додаткова робота
Інструкція
 • . 1

  200 рублів на день — загалом-то, заробіток досить невеликий. Зараз на ці гроші і в магазин за продуктами практично неможливо сходити, їх буде просто недостатньо. Але при невеликому основному заробіток, або, приміром, пенсії, на місяць буде виходити більш-менш адекватна сума. Існує чимало способів того, як заробити 200 рублів в день, не затрачаючи особливих зусиль. Конкретній людині потрібно лише вибрати підходящий.

 • . 2

  Цікавим варіантом є заробляння грошей на фондовій біржі, наприклад, на такий, як FOREX. Для цього потрібен стартовий капітал, але, в майбутньому, гра на різних валютних ринках може принести дуже непоганий дохід. Для деяких це стає навіть основним способом заробітку. Якщо колись людей турбувало, як прожити на 100 рублів на день, то зараз часи змінилися. Людина, яка вміє робити що-небудь якісно, ніколи не залишиться без засобів до існування.

 • . 3

  З розвитком мережі Інтернет, люди отримали можливість заробляти не виходячи з власного будинку. Такої роботи називається «фріланс». Самостійне визначення робочого графіка, виконання найрізноманітніших цікавих завдань — все це плюси такої діяльності. При роботі на біржі фрілансерів не треба замислюватися про те, що можна залишитися обманутим, і ні до чого будуть знання того, як відрізнити фальшиві рублі від справжніх, адже вся оплата буде приходити на банківську карту.

 • . 4

  Існує безліч видів фрілансу. Біржі фріланса надають можливість заробітку продажем своїх дизайнерських проектів, картин, виконанням замовлень на вірші, брошури, книги, інші тексти. Все це не відніме занадто багато часу у людини, яка бажає отримати невеликий, але чесний дохід. Якщо оплата все ж нараховується не на карту, то дізнатися те, як перевірити рублі на справжність, можна в будь-якому відділенні Ощадбанку.

 • . 5

  В принципі, будь-яка діяльність передбачає витрату своїх зусиль, розумових або фізичних. Якщо ручна праця не в тягар, а приносить задоволення, то можна, наприклад, підробляти у вечірні години на якомусь підприємстві або невеликому складі недалеко від будинку. Якщо людина досить заповзятливий і винахідливий, то він завжди знайде спосіб того, як заробити 300 рублів і навіть більше. Головне — це ніколи не зупинятися на досягнутому, і дивитися тільки вперед.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :