Як заробити 30 рублів за годину в інтернеті?

як заробити 30 рублів за годину в інтернеті?

Вам знадобиться
 • Підключення до інтернету
 • Посидючість
Інструкція
 • . 1

  Інтернет вже давно став невід’ємною частиною життя у людей, особливо у молоді. Не дивно, що деякі задумалися як можна в інтернеті заробити денги. І не просто задумалися, а навіть здійснили свої задуми. Є навіть ті, для кого робота в інтернеті замінила звичайну роботу. І навіть переплюнула її. Адже не треба терпіти самодура-начальника, сидіти від дзвінка до дзвінка, мати незмінну зарплату, яка практично не підвищується. Як заробити 30 рублів? Чому така маленька сума? Але ж завжди все починається з малого. Це потім можна буде заробляти великі гроші, але для цього потрібні досвід і час. 30 рублів можна легко заробляти за 2 — 3 дня на кліках, прочитаннях листів, переходах на сайти і т. д. Мінімум зусиль, а й оплата маленька.

 • . 2

  Тут вже деякі інтернет-користувачі починають замислюватися над тим, як заробити 100 тисяч рублів. Але не варто поспішати. Заробляти таку суму на місяць в інтернеті цілком реально, але для цього доведеться спочатку пройти і перші етапи, нехай і з меншими заробітками. Москва теж не відразу будувалася. Лише крок за кроком можна поступово освоїти всі і стати гуру заробітку в інтернеті. Досвід приходить поступово, а з ним збільшуються і заробітки.

 • . 3

  Подальшим етапом стає питання як заробити 10000 рублів і здійснення його. Таку суму можна заробляти виключно на своєму сайті. Але потрібно як мінімум рік і величезну кількість сил, щоб його розкрутити, зробити його популярним. На сайтах заробляють за рахунок розташованої на ньому реклами. Чим більше людей відвідує сайт, тим більше платять рекламодавці. Для гарного заробітку буде потрібно, щоб сайт на добу відвідував як мінімум пару тисяч осіб, тоді і дохід в 10000 рублів буде дійсністю.

 • . 4

  Зовсім пропустили етап як заробити 5000 рублів. Але ж для деяких, особливо для студентів, і ці гроші вже межа мрій. Тим більше, що такі гроші можна заробляти вже через місяць після початку роботи, а не чекати рік-півтора поки сайт почне приносить прибуток. Ці гроші можна заробляти на копірайт (писати свої статті) і рерайті (переробляти чужу статтю). Природно, копірайт коштує дорожче рерайта. Розцінки доходять аж до 8 — 10 у. е. за 1000 знаків. Однак у новачків набагато скромніше. Приблизно 0, 5 — 1, 5 у. е. / 1000 знаків.

 • . 5

  Залишилася справа за малим. Як накопичити мільйон рублів? Для цього доведеться довго і наполегливо працювати, щоб заробити початковий капітал, який вже можна у щось вкладати. Можна покласти в банк під відсотки, можна в бізнес-проекти, а можна відкрити свою справу і в реальності, яке також почне приносити дохід. Свій шлях накопичення першого мільйона кожен вибирає сам.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :