Як заробити 300 рублів підліткові: 5 способів

як заробити 300 рублів підліткові: 5 способів

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Газета
Інструкція
 • . 1

  Гроші на кишенькові витрати — необхідність для кожного підлітка, особливо гостро відчувається їх нестача, коли немає можливості отримати кошти від батьків. Не варто засмучуватися, слід сприймати подібний стан справ, як прекрасну можливість навчитися заробляти гроші самостійно. Це привід накопичити певну суму і дорогоцінний досвід набагато раніше своїх однолітків, що надалі, дозволить швидше досягти успіху в житті. Для заробітку є, принаймні, 5 реальних способів. Для початку, можна дізнатися, як заробити 300 рублів

 • . 2

  Найдоступнішим способом отримати в день подібну суму вважається розклеювання оголошень. Для першого досвіду — згодиться. Причому, підліток може самостійно регулювати свій робочий графік: комусь достатньо 3 — 4 години на день, хтось може вирішити швидше і більше заробити. Якщо школяр надумає зайнятися подібної підробітком, варто відзначити, що це не так легко, як може здатися на перший погляд. Якщо сума в 300 рублів виявилася не під силу можна дізнатися, як заробити 200 рублів

 • . 3

  Деякі пробують себе в ролі листоноші, розносячи газети. Для кого — то це може бути оптимальним варіантом, адже робота передбачає застосування своїх сил всього кілька разів на тиждень, головним чином у вихідні. Підлітку відводиться певний ділянку зі списком будинків, де він відповідатиме за своєчасну доставку преси. Як правило, газет багато, тому фізично не кожен зможе займатися такою роботою.

 • . 4

  Так, ще не забуваємо про промоутера. Це досить непоганий заробіток. Якщо добре потрудитися не доведеться думати, як прожити на 100 рублів, а можна розраховувати на 200 або 300 рублів. Тут немає обмеження у фінансовій стороні питання. Під промоутером мається на увазі людина, яка може просунути певну продукцію. Тут можна заробити більше, ніж вказувалося в попередніх способах. Все залежить від того наскільки підліток товариський, спритним і як часто він посміхається.

 • . 5

  Щоб заробіток залишився у підлітка в кишені, а робота не закінчилася плачевним результатом, необхідно бути обережним і гранично точно знати, як відрізнити фальшиві рублі від справжніх. У наш час, на жаль, не всі роботодавці чесні. Тому, головне знати, що підроблені банкноти, зазвичай, бувають гладкими на дотик, а водяні знаки каламутними і не однотонними. Також фальшиві гроші видає неакуратно прошита магнітна нитку. А дрібні букви можуть бути невиразні, порівняно з справжніми купюрами. Переконавшись в достовірності зароблених грошей, і дізнавшись, як перевірити рублі, можна спокійно братися за нову справу.

 • . 6

  Крім того, ще одним місцем, де підліток реально можна поповнити свої кишенькові гроші, це спілкування на форумах, що приносять дохід, а також найприбутковішим вважається створення сайтів. Незалежно від того, що вибере юнак чи дівчина, 5 способів заробітку завжди дієві: курьер, листоноша, промоутер, форумчанин і творець сайту. Головне визначитися, який метод буде оптимально підходити підлітку. І хто знає, можливо, зароблених грошей вистачить не тільки на кишенькові витрати, а й на щось більше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :