Як заробити 50 рублів за 10 хвилин у соціальних мережах?

як заробити 50 рублів за 10 хвилин у соціальних мережах?

Вам знадобиться
 • Аккаунт у соціальній мережі
 • Реєстрація на біржі з просування реклами в соціальних мережах
 • Активність відвідування паблік і груп
 • Реєстрація електронного гаманця
Інструкція
 • . 1

  Соціальні мережі давно стали постійними супутниками людини. Крім розваг, вони можуть бути дуже корисні. Наприклад, бути зручним майданчиком для налагодження ділових контактів, просування бізнесу, а також засобом отримання грошових коштів. Як заробити 50 рублів за допомогою соціальної мережі. Для початку потрібно в них зареєструватися. Це може бути: vkontakte, twitter, facebook і так далі.

 • . 2

  Другим кроком, щоб заробити гроші за допомогою соціальної мережі, повинна бути реєстрація в одній з бірж з розміщення реклами в соціальних мережах. Біржа — це спеціальні сервіси, що сприяють власникам рекламних майданчиків знайти рекламодавців. Власники рекламних площадок — це власники груп і публічних сторінок.

 • . 3

  Як заробити 500 рублів, а не 50? Необхідно бути зареєстрованим відразу в декількох біржах і працювати не з однією соціальною мережею, а з усіма, в яких людина зареєстрований. Таким чином, результат буде ефективніше, а дохід відповідно буде вище. Все залежить від обсягів розміщеної реклами і активності відвідування рекламних майданчиків. Але чим більше їх буде, тим більше буде можлива прибуток.

 • . 4

  Ті, хто жадає більшого і легкого заробітку не знайдуть відповіді на питання: як заробити мільйон. Але прибавка до основного платні, цілком можлива. Є біржи, що працюють тільки з одного соціальною мережею, а є багатофункціональні сервіси, обслуговуючі відразу кілька соціальних мереж. Кожен із сервісів працює по-своєму.

 • . 5

  Такі біржі, як V-Like і SMMKA, дають можливість заробити на лайок і глобально. Кожен лайк і вступ до групи оплачуються. Біржи VkTarget і SMMOK теж ефективний інструмент для реклами. Все засноване на просуванні груп і паблік. Відповідь на питання як заробити один рубль, досить простий.

 • . 6

  Для цього необхідно зробити всього лише кілька лайків. Це кілька хвилин. І не складає особливих труднощів, якщо людина, тож витрачає багато часу на соціальні мережі з розважальною метою. Ще один спосіб заробітку в соціальних мережах — це партнерські програми. Маючи акаунт з безліччю друзів, можна розміщувати інформацію про косметику, одязі, спорттоварах. За кожною покупкою товару слід відсоток.

 • . 7

  Якщо людина не хоче дізнатися, як прожити на 500 рублів, то такий спосіб заробляння грошей може стати постійним, додатковим грошовим джерелом. І останнє, що необхідно, для того, щоб мати можливість отримувати гроші за активність в різних соціальних мережах як спосіб просування різного товару, піару паблік і груп — це електронний гаманець, на який будуть надходити гроші.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :