Як заробити мільйон рублів: поради мільйонерів

як заробити мільйон рублів: поради мільйонерів

Вам знадобиться
 • Бажання
 • Інструкція
Інструкція
 • . 1

  Жити добре мріє кожна людина, але що включає в себе хороше життя? Обов’язкові складові хорошого життя — щастя і здоров’я, але якщо людина не буде забезпеченим, навряд чи він повною мірою зможе насолоджуватися щастям чи здоров’ям. Все в житті взаємопов’язане, а точніше, пов’язане з фінансами — рай у курені сьогодні не можливий — для того, щоб здійснити свої мрії буде потрібно чимало грошей — мінімум мільйон! Але, одна справа мати бажання і зовсім інша — думати про те, як заробити мільйон рублів. Для досягнення бажаної мети важливо розробити план, враховуючи при цьому поради тих, хто вже досяг у цій справі успіху. Якщо треба заробити мільйон рублів, звертатися варто до того, хто його вже заробив.

 • . 2

  Насправді, способів заробити мільйон немало, головне постаратися серед них знайти той, який найбільше зручний, і діяти. Багато з тих, хто вже заробив свій мільйон рублів, рекомендують почати пошук заробітку з пошуку ідеї для бізнесу. Заробляють не ті, хто працює на когось, а ті, на кого працюють. Варто завести окремий блокнот, для того, щоб записувати ідеї, нехай навіть вони поки підкажуть, як заробити 500 рублів, завтра, можливо, ця ідея буде коштувати мільйон. Мільйонери — це впевнені в собі люди і вони стверджують, що без віри в себе досягти успіху не можливо! Щоб заробити мільйон рублів, треба вірити в те, що його обов’язково заробиш, а для цього треба повірити у власні сили, мотивувати себе і налаштовувати на позитивний результат справи.

 • . 3

  Коли немає грошей на відкриття власної справи, треба влаштуватися на роботу з високим окладом і щомісяця відкладати 50% свого заробітку в ПІФи, які мають прибутковість мінімум в 20% річних. Через пару років мрія про перші мільйоні стане реальністю. Інший спосіб заробити мільйон не надто відрізняється від того, як заробити 1 рубль — треба вчитися аналізувати ситуації і планувати. Успішні топ-менеджери за допомогою вивчення та аналізу ринку споживачів, змогли надати послуги і товари, що мають підвищений попит. Не дарма кажуть, що кувати залізо треба поки воно гаряче, так і гроші треба заробляти — користуватися моментом попиту на послуги і товари.

 • . 4

  Коли заробляєш 20000 рублів на місяць, думаєш про те, як прожити на 500 рублів, і це вірно — жити треба за коштами і вміти відкладати. Саме так багато мільйонерів заробляли свій перший мільйон. Один відомий у нас мільйонер, назвемо його Василь, купив свій перший Мерседес не тоді коли йому захотілося, а коли він міг його собі дозволити виходячи з доходів.

 • . 5

  Інтернет дає можливість кожному продавати свої знання і найвідоміші сьогодні мільйонери, почавши в Інтернеті з того, як заробити 50 рублів, сьогодні заробляють мільйони рублів. Це програмісти, творці соціальних мереж і ресурсів посередництва у прийомі платежів. Інтернет на сьогоднішній день є, мабуть, однією з найперспективніших областей, де можливості заробити мільйон рублів і більше — не обмежені. Для того, щоб заробити мільйон рублів не варто мріяти і чекати, треба діяти!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :