Як заробити на букмекерських ставках: кращий спосіб заробити

як заробити на букмекерських ставках : кращий спосіб заробити

Вам знадобиться
 • Доступ в інтернет
 • Спеціальна програма
 • Базове володіння комп’ютером
Інструкція
 • . 1

  Існує такий вид заробітку як гра на біржах і в букмекерських конторах. Але звичайна людина думає що це дуже складно і потрібно добре розбиратися в таких питаннях як знання команд, тенісистів, який суддя буде на матчі і т. д. Звичайно в цьому успішно заробляють досвідчені футбольні вболівальники і ставлять в основному на цей вид спорту, а потім потіють біля екрану телевізора в очікуванні результату. Витрачається купа нервів, що не виправдовує виграш. Але на щастя нашої час існує простий спосіб, як заробити на букмекерських ставках будучи далеким від усього цього.

 • . 2

  У певних колах є таке поняття, як арбітражна ситуація, в народі іменується «вилкою». У цій ситуації не важливо знати хто як грає і хто буде судити матч. Секрет простий: робиться ставка на одне і те ж подія (матч) у різних конторах з різними Коефіцієнт. Наприклад: в одній конторі ставиться на перемогу Гравця А 70 $ (при коеф. 1. 9), а в інший на перемогу Гравця Б 30 $ (при коеф. 4. 4). При будь-якому розкладі, сума витрачена на ставки 100 $, виігріш — 132, читаючи прибуток — 32. Але як робити ці ставки на спорт, як заробити або хоча б не залишитися в мінусі?

 • . 3

  У стародавні часи доводилося шукати «вилки» вручну, переглядати лінії різних букмекерів, знаходити різницю коеф. , Їздити в ці контори і робити ставки. Зараз же все набагато спростилося. Достатньо мати інтернет і пластикову карту. Рахунки відкриваються мінімум в шести конторах, на кожному має бути по 100 $. І зрозуміти як заробляти гроші на ставках може кожен, але не факт що всі цим займатимуться в якості основного заробітку, адже для цього потрібно великі суми.

 • . 4

  Є програма, яка шерстить базу букмекерів на наявність цих самих «вилок» і видає тільки виграшні ситуації. Залишається зробити тільки кілька кліків і почекати, поки матч зіграє. А за добу грає досить багато матчів і на них є багато вилок. З цієї чарівної програмою можна не розумітися на те, як робити ставки на спорт, як виграти при цьому пристойну суму. У ній все прораховано.

 • . 5

  Програма платна, але за порівняно невелику плату можна мати хороший дохід на місяць (від 20% витраченої суми). Так що з її допомогою відпадає питання, як робити ставки на футбол щоб виграти. Виграш буде по любому. Правда єдиний мінус, що при такому способі ставок, гроші перетікають з однієї контори в іншу, і якщо суми маленькі (по 100 $ на кожній) то іноді всі гроші накопичуються в одній конторі, і доводиться знімати і переводити там де менше. На сьогодні це єдино вірний спосіб заробити і не залишитися в програші. Всім удачі!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :