Як заробити на машину?

як заробити на машину?

Вам знадобиться
 • Нова робота
 • Власний бізнес
 • Вклади
 • Уміння економити
 • Додатковий заробіток
Інструкція
 • . 1

  Нова робота. Автомобіль для багатьох є мрією, але якщо знати, як на нього заробити, тоді можна буде насолоджуватися покупкою, роз’їжджаючи містом на новенькій машині. У першу чергу слід проаналізувати свій заробіток і вирішити, яку суму з нього можна відкладати на автомобіль, і скільки на це піде часу. Якщо за підрахунками на покупку машини піде понад 10 років, то слід подумати про зміну роботи, так як це досить тривалий термін і чекати стільки не має сенсу. Тому слід оцінити свої професійні навички, переглянути вакансії і пошукати більш високооплачувану роботу. Можна навіть скласти список компаній, куди теоретично можуть вимагатися фахівці такого профілю, і розіслати на їх електронну адресу своє резюме. Можливо, хто-небудь найближчим часом відгукнеться на нього і запропонує посаду з більш високою заробітною платою. Але, а поки цього не сталося, потрібно переглядати оголошення в газетах і на сайтах з працевлаштування, може бути, там попадеться відповідна вакансія.

 • . 2

  Відкрити свою справу. Розмірковуючи над тим, як заробити на машину, слід подумати про відкриття власної справи. По-перше, можна буде легко накопичити на автомобіль, а по-друге, знайти фінансову незалежність, ніхто не диктуватиме свої умови, та й роботу буде неможливо втратити. Якщо ця ідея здається привабливою, то потрібно зробити крок щодо втілення її в життя. Але спочатку потрібно почати з того, щоб придумати собі рід занять, який би приносив хороший дохід. Звичайно, не варто сподіватися на швидкий заробіток, оскільки всьому свій час. Як тільки відповідне заняття буде знайдено, слід скласти бізнес-план, по якому буде розвиватися компанія, а також подумати над тим, скільки грошових коштів доведеться вкласти у фірму, і де їх можна знайти. Якщо компанія вимагатиме величезних вкладень, то краще пошукати яку-небудь іншу ідею для бізнесу, оскільки взяти гроші буде нізвідки, та й ризик не завжди виправданий.

 • . 3

  Додатковий заробіток. Якщо з власною справою не виходить, а заробити на машину хочеться, то слід знайти додаткову роботу. Є компанії, в які потрібні співробітники на півставки, а приходити працювати можна ввечері, звичайно, зарплата не сильно висока, але, тим не менше, краще, ніж нічого. Крім цього, можна пошукати роботу в інтернеті з вільним графіком, нерідко для таких вакансій не потрібно відповідну освіту, потрібно тільки володіти певними навичками. Якщо, наприклад, зареєструватися на одній з бірж для фрілансерів і брати відповідні замовлення, то таким чином, можна поступово заробити гроші на купівлю автомобіля. Якщо є навички в продажах, то є можливість добре заробляти в мережевому бізнесі, тим більше, що це не потребує вкладень. Як правило, у них часто розігруються поїздки за кордон і автомобілі, тому є шанс, що жадана іномарка дістанеться абсолютно безкоштовно, головне бути активним консультантом і брати участь у різних програмах.

 • . 4

  Економія. Більшість людей не відстежують свої витрати, а тому не знають, скільки грошей можна було б відкласти на покупку тієї чи іншої речі, якщо правильно розподіляти свій бюджет, і не піддаватися на всілякі акції та розпродажі. А адже саме спонтанні покупки і змушують витрачати більше, ніж потрібно і влазити в борги. Тому, щоб накопичити на машину, слід проаналізувати свої витрати і постаратися уникати в майбутньому непотрібних, тоді вдасться відкласти зекономлені гроші на купівлю автомобіля. Також слід скласти бюджет на місяць і чітко слідувати йому, тоді можна буде відкладати щомісяця певну суму. Крім цього слід переглянути на свої покупки і подумати від чого можна відмовитися. Наприклад, заради машини, можна буде цього року не з’їздити у відпустку або зробити у квартирі ремонт, якщо, звичайно, штукатурка не падає на голову.

 • . 5

  Вклади. Якщо вдалося зібрати невелику суму на купівлю машини, то слід постаратися її подвоїти, звичайно, в казино йти не варто, оскільки можна залишитися без всього, а от вкласти гроші в якийсь прибутковий проект, все ж, подумати потрібно. Незайвим буде задуматися про покупку акцій, адже нерідко їх ціна злітає в кілька разів, тоді продавши їх, грошей вистачить на купівлю автомобіля. Також можна буде розглянути вкладення грошей у ПАМ рахунки, часом прибуток доходить до 170%, але тільки перед цим потрібно бути впевненим, що це не шахраї, інакше можна залишитися без грошей. Але якщо не хочеться ризикувати, то краще розглянути варіант вкладення грошей в банк під відсотки, звичайно, вони невеликі, то все ж, сума буде поступово зростати, та й ризики мінімальні, потрібно тільки вибрати надійне установу. Щоб машина перестала бути тільки мрією, потрібно докласти максимум зусиль, і накопичити на неї грошей, тому слід використовувати будь-яку можливість їх заробити.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :