Як заробити на ремонті квартир без досвіду?

як заробити на ремонті квартир без досвіду?

Вам знадобиться
 • Необхідні для ремонту інструменти
 • Спеціалізована література
 • Телепередача «Школа ремонту»
Інструкція
 • . 1

  Ідея заробітку на ремонті квартир для людини ініціативного і енергійного може обіцяти непогані перспективи. Адже для початку такого бізнесу не потрібна істотних капіталовкладень. А якщо враховувати зростання даного сегменту ринку, що обчислюється мільярдами, існує потенційна можливість за порівняно невеликий період часу стати серйозною компанією, що займається будівельним бізнесом. Отже, як заробити на ремонті квартир якщо в наявності немає значної суми грошей? Існує кілька шляхів для старту, і головне в цій справі — бажання, досвід і кваліфікація.

 • . 2

  Якщо ж досвіду та кваліфікації недостатньо, або вони взагалі відсутні, то і це не проблема. Для початку можна зайнятися пошуком клієнтів для вже існуючих ремонтних бригад. Якщо вдасться домовитися про співпрацю з людьми, які вміють робити ремонт, і зібрати свою бригаду, то можна вже розраховувати на прибуток. Чим серйозніше кваліфікаційна підготовка, тим на більшу суму заробітку можна розраховувати. Одна справа — прийти до клієнта без нічого, і зовсім інша — маючи в своєму запасі кілька варіантів дизайну і план робіт.

 • . 3

  Про те, як скласти план ремонту можна проконсультуватися у людей більш досвідчених в даному бізнесі або простудіювавши спеціальну літературу. З дизайном трохи складніше (якщо, звичайно, немає профільної освіти). Сьогодні існує величезна кількість різноманітних передач, журналів, сайтів, де в доступній формі розповідають, як зробити сучасний ремонт і дизайн квартири.

 • . 4

  Існує ще одна проблема на шляху заробляння грошей за допомогою ремонту — пошук клієнтів. Отже, чим виділитися серед безлічі конкурентів? Можна ціною, проте краще професіоналізмом і репутацією. Допоможе рекомендація, і нею стане, наприклад, участь у телепередачі «Школа ремонту». В останній популярно пояснюється як пережити ремонт.

 • . 5

  Як стати учасником «Школи ремонту» можна прочитати на їх сторінці в інтернеті. Потрапивши в ефір телепередачі, можна істотно підвищити репутацію компанії, що, за законами реклами, благотворно вплине на кількість клієнтів. Крім цього важливі рекомендації замовників. На це вплине чесність, порядність, ну і, звичайно, якість роботи!

 • . 6

  Маючи солідну репутацію фірми, що надає послуги з ремонту, а також при наявності певної сміливості і бажання можна претендувати на подальше кар’єрне зростання в будівельній компанії. Як кажуть, Москва не відразу будувалася!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :