Як заробити на знижках?

як заробити на знижках?

Вам знадобиться
 • Реклама
 • Початкові математичні навички
Інструкція
 • . 1

  Пункт перший. Хороший підприємець вміє робити гроші буквально на всьому. І розпродажі далеко в даному випадку не виняток. Навпаки — один з найбільш привабливих джерел прибутку. «Так як заробити на знижках?» — Запитає далекий від світу бізнесу обиватель. Спеціально для нього автор спробує розкрити цю тему. Розглянемо такий варіант: підприємець вирішив влаштувати розпродаж. Одна з його головних завдань при цьому — запевнити потенційного покупця, що товар йде по максимально заниженою ціною, мало не на шкоду продавцю. Що для цього потрібно? Звичайно реклама! Гігантські вивіски з таким звичним вже для російських просторів вивіскою «sale», цифрами, величина яких коливається в районі від 70 до 100, і супроводжується знаком відсотка.

 • . 2

  Пункт другий. Як порахувати відсоток знижки, яку необхідно встановити на той чи інший товар? Ось за цією формулою: Х = А * В / С, де Х — шукане значення; А — розмір суми, на яку знижується вартість; В — константа, рівна 100 ( %) С — початкова ціна товару. Приклад: нова і стара вартість спідниці становить 4500 і 2000 відповідно (річ стала дешевше на 2500). Х = 2500 * 100 / 4500 ~ 55, 6% Збільшити свої доходи можна в результаті торгівлі з реалізатором. Як вибити знижку у останнього? Є багато способів. Наприклад: запропонувати довгострокове співробітництво або придбати товарів на більшу суму.

 • . 3

  Багато магазинів передбачають надання купонів, що дозволяють робити покупки за зниженою ціною. Про те, як отримати купон на знижку в кожному окремому випадку слід уточнювати в тій чи іншій торговій точці. Як правило, такі купони пропонують лояльним покупцям або використовують в якості залучення нових клієнтів. В принципі, мова йде про ту ж розпродажу, доступною тільки для певного кола людей.

 • . 4

  Ще один спосіб — закуповувати на розпродажі несезонні товари з метою перепродати їх через деякий час. Деякі продавці вважають таку затію марною тратою грошей, так як фінансові кошти надовго залишаються в замороженому стані, замість того, щоб бути пущеними в оборот і приносити прибуток.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :