Як заробити в 14 років підлітку?

як заробити в 14 років підлітку?

Вам знадобиться
 • Бажання заробити
 • Творчий підхід
 • Сміливість
 • Підтримка та згода батьків
 • Дозвіл органів опіки
Інструкція
 • . 1

  Багато підлітків, бажаючи менше залежати від батьків, або з інших, не менш об’єктивних причин, вирішують самостійно заробляти гроші. У цьому немає нічого поганого, навіть навпаки, такі підлітки викликають певну повагу, як у однолітків, так у дорослих. Але після того як прийнято рішення знайти роботу, може пройти чимало часу, перш ніж така можливість дійсно з’явиться. І справа не в тому, що немає вакансій, вони є, але роботодавці не дуже хочуть мати справу з підлітками. Ось і доводиться дітям придумувати свої варіанти заробляння грошей на кишенькові витрати. Отже, як можна заробити гроші в 14 років і здобути фінансову незалежність? Перш за все необхідно заручитися підтримкою і згодою батьків. Тільки в цьому випадку можна шукати офіційну роботу.

 • . 2

  Трудовий кодекс РФ однозначно говорить про те, що особи, які досягли 14 річного віку, можуть з дозволу одного з батьків і органів опіки укладати трудові договори. При цьому робота не повинна заважати навчальному процесу і не представляти небезпеки ні здоров’ю, ні життя підлітка. Робочий тиждень у школяра не повинна перевищувати 24 годин, тобто не більше 2 — 4 годин на день. Якщо всі букви закону дотримані, то можна пробувати офіційно влаштуватися на роботу. І тут постає самий актуально питання, а ким? Найпростіше — листоношею або роздавальником флаєрів, Поклейщики оголошень, аніматором. Також можливий варіант пристрою на підприємство, наприклад учнем токарем або слюсаря, дівчинки — відповідно ученицею швачки і т. д.

 • . 3

  У випадках, коли не хочеться морочити голову з офіційними органами для отримання дозволу на роботу, абсолютно безпечно і в принципі легально можна зайнятися збиранням і заготівлею лікарських рослин. Багато аптеки готові купувати лікарську сировину у населення і для цього не потрібно яких-небудь спеціальних документів. Для дівчаток може стати відмінним варіантом робота в різних косметичних компаніях в якості консультанта. Це престижний бізнес, який до того ж здатний приносити певний дохід. Якщо включити фантазію і не боятися руйнувати стереотипи, то можна знайти можливості для заробітку буквально скрізь. Деякі підлітки, за прикладом зарубіжних однолітків, пропонують вигуляти собаку або займатися уроками з молодшими дітьми.

 • . 4

  У всіх містах є центри працевлаштування підлітків та молоді, вони, до речі, часто пропонують різні вакансії для такої вікової категорії. Можна приносити продукти для людей похилого віку, займатися прибиранням у квартирах немічних пенсіонерів і т. д. Як заробити підлітку в 14 років проявляючи свої таланти? Кожна дитина обдарована по-своєму. Хтось уміє добре малювати, хтось майструвати вироби, а хтось шити. У такому разі не можна заривати свої вміння, їх потрібно використовувати. Підліток в 14 років вже цілком здатний запропонувати свої послуги, наприклад, по дизайну нігтів або виготовлення м’яких іграшок. А за допомогою батьків чи власними силами цілком реально знайти замовників або клієнтів на такий вид послуг.

 • . 5

  Нинішні підлітки набагато краще розбираються в техніці та комп’ютерних технологіях, тому вони добре освоїли багато можливості інтернету. Деякі школярі придумують і записують відеоролики на найбільш затребувані теми і запускають їх в Youtube або Rutube. Зараз набирають популярність ролики за різними майстер-класам і за рішенням завдань з математики, фізики, хімії. При наборі певної кількості переглядів можна вже розглядати варіанти розміщення реклами на початку цих роликів, а це вже реальні гроші. Для тих, у кого є фірмові нотки, цікавим стане варіант з розробки нових ідей для старих речей. Є сайти, що пропонують придумати логотипи та цікаві принти для одягу, техніки, календарів, годин, чашок.

 • . 6

  А ось ще один варіант заробити підлітку 14 років — установка і переустановка усіляко програмного забезпечення, антивірусних програм. При цьому можна домовитися надавати такі послуги на регулярній основі. Якщо підліток не вміє нічого робити своїми руками, але при цьому він уміє красиво викладати свої думки, тоді йому пряма дорога на всілякі текстові біржі. Є такі тематики, які під силу навіть школярам. Більш того, дуже часто можна зустріти замовлення з написання шкільних творів або по створенню покрокової інструкції до якої-небудь комп’ютерній програмі. Деякі підлітки люблять грати в комп’ютерні ігри. Не має значення в які саме, важливо щоб там був герой і його можна було розвивати.

 • . 7

  Поступово покращуючи бойові, магічні і стратегічні якості героя можна домогтися того, що він стає супер-героєм, якого важко перемогти. А це вже затребуваний товар серед таких же геймерів. Героя продають, причому за справжні гроші. Причому іноді дуже чималі. Ну і вже якщо зовсім погано з фантазією або не один із запропонованих варіантів не підходить, то залишився ще один варіант, як заробити в 14 років. Він звичайно досить банальний і не зовсім творчий, але все ж, це теж заробіток — збір макулатури і пляшок. У цьому теж можна знайти свої плюси, наприклад, боротьба за екологію. Пунктів прийому в кожному районі достатньо, тому приділяючи цьому заняттю кілька годин на день можна виручити гроші на кишенькові витрати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :