Як заробити в декретній відпустці: ділова мама

як заробити в декретній відпустці : ділова мама

Вам знадобиться
 • Персональний комп’ютер
 • Доступ в інтернет
Інструкція
 • . 1

  Декретна відпустка для жінки є особливою обставиною життя, адже тепер під її відповідальністю з’являється ще одне безпорадну істоту, забезпечення якого потрібно робити і при відсутності допомоги з боку держави. Якщо мама не готова віддати в сад своєї дитини з півтора років, але при цьому 50 рублів, які виділяються з бюджету на її дитину щомісяця до трьох років, їй не вистачає, то вихід можна знайти в заробітку «не відходячи від каси». Тобто залишаючись в декретній відпустці, можна непогано заробляти за допомогою рад професіоналів.

 • . 2

  Інструкцій — як заробити в декретній відпустці, може бути багато, але перш ніж слідувати якийсь із них, спочатку потрібно подумати про те, щоб постаратися продовжити здійснювати свою звичайну роботу в домашньому або віддаленому режимі . Можна зв’язатися з керівником і домовитися, щоб працювати вдома в більш щадному режимі або знайти замовників, які забезпечуватимуть замовленнями періодично. У цьому сенсі дуже добре котируються такі професії, як бухгалтер, юрист, дизайнер. Тут значно більше шансів на продовження роботи в декреті.

 • . 3

  Але, навіть якщо основні навички не дозволяють працювати вдома за професією, рано думати про те, як виходити з декретної відпустки. Сьогодні отримання грошей за роботу в Інтернеті можливо і для тих людей, які володіють ПК на рівні впевненого користувача і можуть користуватися пошуковими системами. Якщо ж молода мама може з легкістю звертатися з однією з вузькопрофільних програм, то її шанси на пристойний заробіток в мережі зростають. Так, одним з найпоширеніших варіантів заробляння коштів для жінки в декреті, залишається підробіток на біржі копірайтерів, де вона може проявити свою ерудицію і знання в певних областях у написанні текстів.

 • . 4

  Всі знають, як оплачується декретна відпустка після півтора років молодій мамі. Якщо вона не хоче повертатися на роботу, доводиться брати на себе частину фінансового тягаря. У мережі можна знайти ще один спосіб підробітку, який полягають в модерації сайту. Цей спосіб підходить для тих, хто любить проводити час на форумі, поєднуючи приємне з корисним і сприяючи розвитку ресурсу, вступаючи в дискусії і створюючи нові теми і, звичайно, блокуючи тих користувачів, які порушують правила конференції. Крім тих способів заробітку, які безпосередньо пов’язані з роботою на комп’ютері.

 • . 5

  Якщо молоду маму не влаштовує, як розраховується декретну відпустку, то вона може заробити додаткові гроші, організовуючи з такою ж декретницю бізнес, пов’язаний з дітьми. Мова йде про приватних дитячих садах, в яких можна і наглядати за своєю дитиною, і брати гроші за догляд за тими малюками, які тут знаходяться, поки їх батькам потрібно продовжити заробляти грошові кошти. Також можна пропонувати і послуги няні на кілька годин, які будуть затребувані в будь-якому випадку. Можна припустити, що в декретній відпустці є безліч варіантів для заробітку грошей, професійного та особистісного зростання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :