Як заробити в мережі інтернет за допомогою сайту?

як заробити в мережі інтернет за допомогою сайту?

Вам знадобиться
 • Сайт
 • Інтернет
Інструкція
 • . 1

  Інтернет-павутина служить не тільки масовим засобом отримання і поширення інформації, а й джерелом доходу для багатьох підприємців, бізнесменів і простих жителів. Існує маса методів, за допомогою яких можна заробити в інтернеті.

 • . 2

  Як заробити в мережі інтернет. Багато людей заробляють собі на життя саме роботою в інтернеті, для цього можна створити свій особистий сайт, зібрати на нього відвідувачів, і отримувати за їх вхід певні бонуси. Для людей, які мають якісь здібності у мовній сфері, дуже зручна робота з написання оригінальних текстів, які можна вигідно продати. Можна також писати певні пости, коментарі та отримувати за них суму. Головне — не попастися на вудки шахраїв, яких в інтернеті безліч. Безкоштовний сир — тільки в мишоловці. Для того, щоб заробити в інтернеті потрібно працювати!

 • . 3

  Як підключити планшет до мережі. Для підключення до планшета інтернету знадобиться 3 GUSB модем. У тому випадки, якщо на планшеті встановлена система Windows, то з установкою чи не виникнуть ніякі проблеми. Але, якщо планшет підтримує OSAndroid, то доведеться підробити модем під потрібну установку. Для цього варто підключити модем до комп’ютера, скопіювати з нього всі дані, змінити ці дані для планшета допоможе програма HyperTerminal, у функції якої входить підстроювання введення під планшет.

 • . 4

  Як збільшити швидкість мережі. Налаштовану мережу не можна збільшувати максимально або в кілька разів, можна тільки трохи підвищити швидкість інтернету, так як основна швидкість задається оператором. Щоб підвищити швидкість потрібно змінити параметри швидкості порту. Для цього слід зайти в систему, вибрати графу «Диспетчер пристроїв» і розставити галочки в опції «Порти». Натиснувши правою кнопкою мишки на підрозділ «Параметри порту», вибрати властивості, де фіксується максимальна швидкість.

 • . 5

  Як створити гру по мережі. Для створення особистої мережевої гри слід завантажити дистрибутив гри і встановити його на своєму пристрої. Щоб грати з реальними людьми, комп’ютер повинен бути підключений до локальної мережі. Далі потрібно запустити бажану гру і почати нову. Автоматично відкриється вікно для створення особистого сервера, де слід вписати ім’я, вибрати локалізацію і параметри гри.

 • . 6

  Як правильно налаштувати мережу. Правильно налаштована мережа має IP-адресу з цифрами 172. 17. , Якщо з’являється інший адресу, то у мережі є деякі проблеми і в цьому випадки слід звернутися за допомогою до фахівця.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :