Як заробити в селі?

як заробити в селі?

Вам знадобиться
 • Село
 • Гроші
 • Робота
Інструкція
 • . 1

  Село — це окрема культура, життя в якій підійде далеко не для кожної людини. Село — це свій побут, свій пристрій, свої цінності, для людини, яка ніколи не був у селі, тому ніколи не зрозуміти, що це таке. Проте, хтось прагне якомога швидше виїхати з села, а деякі, навпаки, тільки мріють, щоб туди поїхати, щоб перебувати подалі від галасливих міст. У селі є свої плюси і мінуси. До плюсів сільського життя, звичайно ж, відноситься спокій, доброзичливість сусідів, самітність, свіже повітря, прекрасна природа з її найширшими лісами і чистими річками. До явних мінусів такого життя відноситься те, що люди не знають, де взяти гроші, тому часто задаються питанням, як заробити в селі? У статті розглянемо, яка робота у селі принесе грошей.

 • . 2

  Взагалі, чи можна заробити грошей, живучи в селі? Як кажуть, було б бажання. Якщо люди переїжджають в село жити в передпенсійному віці, то їм, звичайно, вже не до роботи, такі люди просто насолоджуються природою, чистим повітрям і всім іншим. Але для тих, хто народився і виріс у селі, питання, як заробити в селі грошей, дуже актуальне. Є кілька варіантів, як це можна зробити. Один з основних видів заробітку в селах — це вирощування власної худоби, наприклад, курей і корів. Кури, при правильному догляді, даватимуть яйця, а корови приносити молоко. Все це можна продавати на ринках для міських, які приїжджають і завжди купують свіже молоко. Хоча варто відзначити, що вирощування курей і корів — це досить витратна справа, так як за тваринами потрібно стежити, їх потрібно регулярно годувати.

 • . 3

  Насправді, вирощування тварин — це набагато складніше, ніж здається. І вимагає дуже багато сил, часу, а також первинних вкладень. Тому краще почати з чого-небудь простіше, наприклад, з отримання хорошого овочевого врожаю. Вже навесні варто подбати з приводу цього питання, потрібно скопати грядки, удобрити землю, купити посадки, щоб восени все це дало хороший урожай. Слід зробити парники, в яких можна вирощувати різні овочі, наприклад, огірки, помідори і пр. Також, в залежності від того, в якому регіоні знаходиться село, можна вирощувати красиві квіти, які потім слід продати на ринку для міських жителів, які лише зрідка заглядають в села.

 • . 4

  Одним з варіантів, як заробити гроші в селі, є збір грибів. Як правило, гриби починають рости з середини серпня і до кінця жовтня гриби точно можна збирати. Це дуже прибутковий вид заробітку в селах, так як, гриби ростуть у лісах у великій кількості, благородні гриби, такі як, білі, підберезники, маховики, можна продати по 500 рублів за кг, а іноді й дорожче. Для цього, звичайно, доведеться їхати в місто і там вже продавати, однак це того варто, адже за один похід в ліс є можливість набрати 5 — 6 кг. Так, що грибний варіант потрібно завжди розглядати, адже цей спосіб не витратний, тут головне мати багато вільного часу, чого в селах більш, ніж достатньо, а дохід з цієї справи буде гарантований.

 • . 5

  Крім того, це ще не все, що можна зробити з грибами. Припустимо, вдалося зібрати багато літніх і осінніх опеньків. Їх продати за великі гроші не вийде, але тоді їх можна замаринувати. Напевно, в кожній сільській сім’ї існують свої способи мариновки грибів, що передаються з покоління в покоління. Крім того, можна маринувати не тільки гриби, а й овочі, такі як огірки і помідори. Все це консервувати по банках і виставляти на продаж. Маринувати овочі з метою їх подальшого продажу, тобто консервування грибів, огірків і помідорів — це ще один спосіб, як заробити гроші в селі. До речі, можна робити огірки не тільки мариновані, а й малосольні, які також будуть користуватися великим попитом.

 • . 6

  Є ще один варіант. Влітку в селах завжди дуже багато різних ягід, наприклад, малини, суниці, чорниці, агрусу та ін Ягоди можна починати збирати з середини червня, коли починає цвісти суниця, а закінчується ягідний збір тільки наприкінці серпня, коли виростає малина. Зібравши ягоди, слід їх відвезти на ринок, і там вже шукати покупців. Влітку ягоди будуть йти дуже швидко. Крім того, з ягід можна зробити варення або джем, або навіть компот зварити у велику тару. Природно, все це потрібно виставляти на продаж. Як тільки закінчуються збори ягід, можна переходити до збору яблук. У селах яблука ростуть у величезних кількостях. Їх потрібно збирати, і також робити з них варення та інші смаколики.

 • . 7

  Але і це ще не все. У селі можна працювати на лісопилці, рубаючи дрова, які необхідні для розтоплення печей, або можна працювати в якості єгері. Таким чином, виходить, що є безліч способів, як у селі можна заробити. Одні способи витратні з фінансів, інші — вимагають наявності вільного часу, третє — це, так звані, сезонні способи, як, наприклад, збір і продаж грибів, але в цілому, варіанти є, а значить можна заробити, причому непогані гроші. Але, з іншого боку, в селі є якась межа по заробітку, вище якого вже не піднятися. І тоді необхідно поїхати в місто, і там шукати пристойну і добре оплачувану роботу, а в місті варіантів роботи набагато більше, правда в місті і конкуренція вище. Як кажуть, було б бажання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :