Як заробити в соц мережах на автомобіль?

як заробити в соц мережах на автомобіль?

Вам знадобиться
 • Кнопка «Мені подобається»
 • Кнопка «Поділитися з друзями»
Інструкція
 • . 1

  Над тим, як заробити в соцмережах, замислюються не всі. До речі кажучи, а чому б і не подумати? Судячи з різноманітною рекламі, якщо до цієї справи підійти, що називається, з розумом, можна, через певний час, зібрати грошей навіть на автомобіль.

 • . 2

  Але не все відразу. Спочатку необхідно з’ясувати для себе, яким чином з користю для свого гаманця провести час за монітором. Робота в соцмережах цікава тим, що на неї можна витрачати стільки часу, скільки заманеться. Наприклад, людина зайнята пошуком вирішення певної проблеми, надсилає запит пошуковим системам, скажімо, такий: Невизначена мережа, як виправити. Ніщо ж не заважає йому, періодично, відволікатися на виконання різного роду завдань.

 • . 3

  А ось тепер докладніше про те, що це за завдання. Найпоширенішим з них є натискання на кнопки «мені подобається» або «поділитися з друзями», тобто, проставлення, так званих, лайків, вступ до групи, розповідь про дану групу своїм друзям і так далі. Виконання кожного завдання займе не більше 20 секунд часу, розмір винагороди становить від 10 копійок до кількох карбованців.

 • . 4

  Знову ж, ніхто не говорить, що потрібно безперервно напружуватися і годинами намагатися заробити якісь кошти, можна, паралельно, зайнятися і своїми справами, з’ясувавши, по ходу, як просканувати мережу. У результаті, середній годинниковий заробіток може скласти від 50 до 150 рублів, залежно від кількості виконаних завдань. Комусь такі суми здадуться мізерними, а для інших послужать вагомою підмогою бюджету. Головне, що не потрібно нікуди поспішати і штовхатися в задушливому громадському транспорті, добираючись в офіс.

 • . 5

  Зрозуміло, це далеко не єдиний спосіб заробітку в соціальних мережах. На жаль, формат даної статті не дозволяє зупинитися на кожному з них докладніше, але слід відзначити ще кілька популярних варіантів. Можна брати участь у різних платних опитуваннях, або інвестувати кошти в різноманітні проекти, працювати копірайтером або рекламувати товари, послуги, наприклад, як включити мобільну мережу, інтернет-магазини, сайти знайомств, додавати прикольні фотографії і отримувати за це гроші.

 • . 6

  Загалом, варіантів багато, і кожен треба випробувати особисто. Що стосується шансів заробити на авто, може, це і перебільшення. Але надбавка до стипендії чи зарплати гарантована.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :