Як заробити в соціальних мережах на подорож?

як заробити в соціальних мережах на подорож?

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Кампютер
Інструкція
 • . 1

  Практично немає жодного сучасного жителя, який б не був зареєстрований в соціальних мережах. Але соціальні мережі — це не тільки місця спілкування та обміну інформацією, а й певний ринок, на якому можна заробити.

 • . 2

  Як заробити в соціальних мережах на подорожі. Особисті сторінки в соц. мережах відвідуються щодня. Якщо людина має велике коло і сферу спілкування, то йому легко буде налаштувати свою певну систему заробітку в сфері бізнесу подорожей. Для цього слід укласти договір з туристичним агентством про те, що реклама турів і клієнти будуть надаватися з боку споживача соціальної мережі, взамін чого він має отримувати певний відсоток з вартості путівки. Конкретно в мережі слід створити рекламну базу і працювати над її ефективністю.

 • . 3

  Як підключитися до іншої мережі. Підключитися до іншої мережі можна в тому випадки, якщо у комп’ютера є локальне підключення через мережу. Для цього слід знайти в панелі керування комп’ютера підрозділ «Підключення» та за допомогою натискання правої кнопки мишки, відкрити їх властивості. У вкладці «Доступ» потрібно поставити галочку на першому і третьому пункті. Потім, при необхідності, можна з легкість переключатися з одного оператора на інший в «Центрі управління мережами».

 • . 4

  Як підключити мережу через роутер. Роутер допомагає підключитися до мережі декільком машинам в тому випадки, якщо у них один IP-адреса. Для того, щоб підключити комп’ютери варто під’єднати їх з роутером за допомогою кабелів. Кінці кожного кабелю повинні відповідати за кольором зі входом підключення. Кабель провайдера інтернету повинен бути вставлений в порт WAN роутера. Потім можна включити комп’ютери і перевірити їх доступ в мережу.

 • . 5

  Як дізнатися пароль wifi мережі. Для того, щоб дізнатися паролі чужої мережі, слід врахувати, що це незаконно. Найкраще дружити з сусідами і дізнаватися від них коди. В іншому випадки існують і радикальні методи. Для початку слід спробувати вписати комбінацію цифр у послідовності до 8 або в зворотному відліку. Найлегше зламується тип мережі WAP. Для того, щоб дізнатися кодування чисел, можна скачати і встановити програму aircrack — ng, яка перехоплює базу даних сусіднього wi — fi і здійснює код з персонального комп’ютера запитуваної власника програми.

 • . 6

  Як розблокувати соціальні мережі. Останнім часом на всіх офіційних установах закритий доступ в соціальні сайти. Для їх розблокування і входу, була розроблена спеціальна програма, яка створює дзеркальне відображення сторінок. Скористатися нею можна онлайн на сайті opensait. ru. Закодовані коди змінюються на нoвий IP-адреса, і вхід здійснюється таємно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :