Як зарядити акумулятор без зарядного пристрою, як зарядити акумулятор телефону від usb кабелю

як зарядити акумулятор без зарядного пристрою, як зарядити акумулятор телефону від usb кабелю

Вам знадобиться
 • Будь-яке старе або непотрібне робоче зарядний
 • Перехідник для підключення телефону до USB-роз’єму
 • Комп’ютер, планшет або подібна техніка з USB-роз’ємом
 • Батарея центрального опалення або сонце
Інструкція
 • . 1

  Будь-яке старе або непотрібне робоче зарядний. Є один не найпростіший метод, як зарядити акумулятор без зарядного пристрою. Для нього знадобиться зарядний, яке не підходить до телефону і яке не шкода «розкурочити». За допомогою ножа або подібного гострого предмета потрібно акуратно відокремити роз’єм і зняти обплетення зі шнура (гумову оболонку, яка покриває два дроти всередині шнура зарядного). Коли в руках опиняться два кінця шнура — синій і червоний провід — потрібно визначитися. Плюс — це синій провід, мінус — червоний дріт. Далі потрібно витягти акумулятор із мобільного телефону. Уважно розглянути контакти (золотисті на чорній пластмасі) і знайти позначення плюса і мінуса. Акуратно взяти дроти від зарядного, не торкаючись оголених кінців щоб уникнути невеликого удару струмом. Приєднати синій провід до плюса на акумуляторі, червоний — до мінуса. Забезпечити хороший контакт і підключити зарядний до мережі. По можливості примотати дроти до контактів ізолентою або скотчем. Якщо їх немає, то придавити маленькими не важкий і не металевими предметами дроти до контактів батареї.

 • . 2

  Перехідник для підключення телефону до USB-роз’єму. Навіть якщо безпосередньо в самому телефоні такий роз’єм відсутній, зазвичай є перехідники, що дозволяють підключити телефон до USB-роз’єму комп’ютера. Так що, якщо в наявності є такий перехідник та комп’ютерна техніка, до якої можна підключитися, проблема низького рівня заряду батареї вирішена і можна спокійно зарядити телефон. Тому бажано носити перехідник при собі або навіть краще мати запасний на роботі або в машині. Головне, при підзарядці від портативного пристрою, стежити за рівнем заряду батареї планшета або десктопа. Тому що бувають випадки, коли зарядний пристрій і від цієї комп’ютерної техніки випадково виявилося не при собі — вдома чи в машині. Це важливо, тому що заряджаючи телефон, можна розрядити пристрій, від якого він заряджався. А зарядити планшет, як правило, складніше, ніж мобільний.

 • . 3

  Комп’ютер, планшет або подібна техніка з USB-роз’ємом. На сьогоднішній день абсолютна більшість комп’ютерної техніки, крім відвертого фальсифікату, обладнане кількома USB-роз’ємами або хоча б одним. Це стосується і сучасних мобільних телефонів, які підключаються до комп’ютерної техніки за допомогою перехідників і шнурів або самі мають відповідні USB-роз’єми. Тому, якщо рівень заряду батареї низький і в безпосередній близькості є який-небудь ПК або планшет, який живиться від розетки або батарея якого досить добре заряджена, то можна зарядити за допомогою комп’ютера. Для цього потрібно або шнур підключення телефону до комп’ютера (або комп’ютера до USB), або перехідник для підключення телефону до USB-роз’єму, про який вже згадувалося раніше. Тому найкраще мати запасний шнур і зберігати його поруч з комп’ютером або в чохлі портативного комп’ютерного пристрою.

 • . 4

  Батарея центрального опалення або сонце. Існують також спірні способи невеликий підзарядки акумулятора, що сів. Вважається, що тепловий нагрів за допомогою або активних сонячних променів влітку, або за допомогою батареї центрального опалення допоможе здійснити хоча б один терміновий дзвінок. Просто потрібно вийняти акумулятор і покласти його на яскраве сонце або на батарею. Також можна скористатися поверхнею обігрівача, якщо вона не гаряча. Складно з’ясувати, чи дійсно цей спосіб працює, тому що наукових обгрунтувань такого немає. Можливо, іноді він допомагає, тому що при вилученні джерела живлення з мобільного телефону і подальшого підключення назад поліпшується контакт між корпусом і батареєю телефону. І тоді здається, що акумулятор зовсім небагато підзарядився. Є і зовсім екстремальні способи — придавити батарею косяком двері або щільно затиснути в кулаці, але вони призводять тільки до деформації пристрою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :