Як зарядити новий телефон?

як зарядити новий телефон?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Зарядний пристрій
Інструкція
 • . 1

  Більшість людей, купивши новий мобільний телефон, по приходу додому, відразу ж ставлять телефон на зарядку, а потім відключають його після того, як рівень заряду показує повністю заряджену батарею. Однак, це неправильно. Така поведінка призводить до зниження терміну служби акумулятора, батарея погано тримає заряд, і відповідно, виникає необхідність в частій зарядці апарату. Виникає питання, як зарядити телефон, який недавно придбаний, таким чином, щоб його батарея довго тримала заряд.

 • . 2

  Для того щоб батарея телефону прослужила довго, перед першою зарядкою необхідно повністю розрядити. Тут мається на увазі тільки повна розрядка, тобто телефон повинен сам вимкнутися, а не просто повідомляти звуковим сигналом про те, що розряджається. Щоб швидше розрядити телефон, можна спробувати всі встановлені додатки, відкоригувати настройки, скачати нові і прослухати встановлені музичні композиції

 • . 3

  Після того як телефон повністю розрядився, можна приступати до його зарядці. Отже, як зарядити новий телефон, щоб його акумулятор прослужив довго? Підключіть вимкнув телефон до зарядного пристрою, а сам пристрій включіть в розетку. Через кілька хвилин на екрані телефону з’явиться індикатор заряду батареї. Багато людей, побачивши цей значок, відразу ж включають телефон. Це неприпустимо, новий телефонний апарат протягом перших зарядки повинен знаходитися у вимкненому стані. Відключивши телефон під час його першого зарядки — значить скоротити термін його служби.

 • . 4

  Відключати новий телефон від зарядки в перший раз потрібно не раніше, ніж через 24 години. Акумулятору необхідно не менше 24 годин, щоб він отримав заряд, який необхідний для того, щоб його подальша робота була ефективною. При наступних зарядках телефон можна відключати відразу, як тільки він покаже повністю заряджену батарею.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :