Як зарядити патрони 20 калібру?

як зарядити патрони 20 калібру?

Вам знадобиться
 • Патрони
 • Інструменти
Інструкція
 • . 1

  Треба дотримуватися послідовність дій. Насамперед слід підготувати стіл: звільнити достатньо місця для роботи. Треба переконатися, що поруч немає пороху, не слід користуватися сірниками. Часті помилки: мисливець не засинає порох або повторює дію двічі. Спочатку треба привести в належний стан гільзи, якщо вони не нові: прочистити і видалити все зайве, розправити дульца. До того як зарядити патрони 20 калібру, слід врахувати, що при збільшенні кількості пороху збільшується і швидкість снаряда і відповідно віддача, дробинки втрачають форму, порох не згорає до кінця.

 • . 2

  Капсуля вставляються так, щоб вони повністю помістилися в гнізді, потім треба почати засипати порох. Його краще попередньо відважити. Потім треба покласти прокладки-пижі ( 2 — 3 мм) і притиснути їх до пороху. Слід також знати, як зберігати патрони. Наступний крок — засипання снаряда дробу. Якщо дріб дрібна, то для її отмеривания підійде мірка. Велику слід відважувати, оскільки постріли нею дуже відповідальні. Після того як дріб закладена, треба зверху покласти тонкий пих з картону й завальцевать закруткою краю.

 • . 3

  А патрони 12 калібру як вибрати можна дізнатися з відповідної статті. Якщо гільза металева, то краще брати прокладки більшого діаметру, виготовлені з ламкого картону, і залити зверху парафіном. Вже заряджені і розвальцьовані патрони проганяють через обтискача, якщо гільзи з паперу або пластику. У разі, якщо гільза з металу, їх слід обжимати ще до спорядження. Треба також знати, як заряджати патрони магнум. При стрільбі на довгі дистанції краще заряджати патрони з підвищеною характеристикою купчастості.

 • . 4

  Для збільшення показника купчастості можна пересипати снаряд дробу звичайної картопляним борошном. Є і сучасний метод: використання контейнера з поліетилену та прессовка дульца «зірочкою». На сайті можна також дізнатися, як зробити саморобний патрон. При використанні розлогого бою можна за допомогою пижів з картону розділити снаряд дробу на кілька частин або зменшити снаряд. У будь-якому випадку краще уникати сильних зарядів: при їх застосуванні зростає сила віддачі, яка призводить до втоми мисливця. В результаті влучність знижується, а порох не згорає до кінця.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :