Як зарядити телефон без електрики?

як зарядити телефон без електрики ?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Ліхтарик з живленням від генератора
 • Провід з відповідним штекером
Інструкція
 • . 1

  Поява в нашому житті мобільних телефонів, істотно полегшило життя сучасної людини. Однак мобільні телефони мають властивість розряджатися. Добре, якщо в такій ситуації під рукою виявиться зарядний пристрій або комп’ютер. Але що робити, якщо цих пристроїв поруч немає, а зарядити телефон необхідно. Є кілька методів, які допоможуть у ситуації, коли стоїть питання про те, як зарядити телефон в таких ситуаціях.

 • . 2

  Одним із способів підзарядки телефону, за відсутності електрики, є підзарядка від ліхтарика, який має в якості харчування невеликий генератор. Для цього необхідно розібрати ліхтар і знайти проводок з штекером, який підходить до гнізда телефону. Шнур, необхідно зачистити від ізоляції на кілька сантиметрів, щоб вийшли два тоненьких проводка. Після цього необхідно застромити кінець дроту зі штекером в роз’єм телефону, а кінці проводков під’єднати до генератора батареї. Потім, можна починати крутити ручку генератора, щоб підзарядити телефон.

 • . 3

  Ще одним способом, який допоможе тим, хто хоче дізнатися, як зарядити телефон без електрики, є наступний. Необхідно дістати акумулятор з телефону та потерти його про джинси або колготки. Завдяки тертю виробляється статична енергія, яка підзарядить телефон. Також, можна просто потримати батарею в руках, щоб зігріти її, і вона активувала свій резерв харчування. Як правило, ці способи допомагають підзарядити телефон, але не зарядити батарею повністю. Однак, вони допоможуть у разі, якщо під рукою більше нічого підходящого не виявилося, при тому, що існує велика необхідність в здійсненні дзвінка або отримання дзвінка, або відправки важливого смс.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :