Як зарядити телефон без зарядки?

як зарядити телефон без зарядки ?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • «Жаба»
 • Зарядний пристрій від іншого мобільного телефону
Інструкція
 • . 1

  Трапляються ситуації, коли терміново потрібно зарядити мобільний телефон, а підходящого зарядного пристрою по близькості немає. Що робити в цьому випадку? Тут можуть стати в нагоді декілька народних мудростей. Отже, як зарядити телефон, якщо зарядника під рукою не виявилося?

 • . 2

  Найбільш простим виходом з такої ситуації, є зарядка стільникового телефону від персонального комп’ютера або ноутбука. Однак, цей спосіб допоможе лише в тому випадку, якщо під рукою виявиться usb-кабель і включений комп’ютер. У цьому випадку підзарядка за часом відбуватиметься довше, але телефон зарядити на повну потужність буде все-таки можливо.

 • . 3

  Другим варіантом є використання так званої «жаби», яка замінює зарядний пристрій для телефону будь-якої марки і моделі. Для підзарядки необхідно витягнути акумулятор з мобільника і приєднати його до відповідних контактів «жаби». Тут дуже важливо не переплутати контакти. Після цього можна вставити «зарядку» в електричну розетку і стежити за індикатором. Ті, хто хоче дізнатися відповідь на питання, як зарядити телефон без зарядки, може зауважити, що така «жаба» не завжди є під рукою. Однак, такий пристрій позбавляє від необхідності шукати зарядник відповідної моделі телефону.

 • . 4

  4. Якщо поруч виявилося зарядний пристрої від іншої моделі телефону, то воно також може врятувати ситуацію. У цьому випадку, проблему підзарядки можна вирішити наступним чином. Необхідно відрізати ножицями або ножем ту частину зарядника, де розташований штекер, потім потрібно розрізати уздовж ізоляційний шнур. Кінці ізоляції необхідно зачистити на 1 — 2 см. А потім під’єднати чорний (синій) проводок до позитивного контакту вийнятого акумулятора телефону, а білий (червоний) до негативного. Після цього, можна напряму приєднувати зарядний пристрій до розетки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :