Як заряджати телефон безпосередньо?

як заряджати телефон безпосередньо?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Прикуриватель автомобільний
Інструкція
 • . 1

  Багато власників мобільних телефонів, опинившись в ситуації, коли немає мережевого зарядного пристрою, вирішуються на зарядку телефону безпосередньо від розетки. Однак, так робити не варто. При недотриманні заходів обережності при такій зарядці, можна не тільки зіпсувати акумулятор телефону, але й отримати удар струмом. Набагато зручніше в такому випадку, скористатися автомобільним прикуривателем. Отже, як зарядити телефон, використовуючи прикурювач?

 • . 2

  У першу чергу, необхідно витягнути з прикурювача спеціальну вставку, на якій розташовується нагрівальний елемент. Далі, потрібно перевірити напругу і струм навантаження прикурювача напругою. Як правило, воно дорівнює 24 або 12 В. Після цього, необхідно визначити полярність контактів прикурювача: штирьковий контакт — це плюс, а кільцевої — мінус.

 • . 3

  Заряджати батарею стільникового телефону від прикурювача, необхідно за допомогою спеціальних зарядников, мають коаксіальну вилку. Всередині у них розташовується стабілізатор, який імітує зарядку від мережевого зарядника. До цього стабілізатору кріпиться провід, який має штекер, що підходить до гнізда живлення мобільного апарата.

 • . 4

  Таким чином, питання, як заряджати телефон безпосередньо, можна вирішити без використання електричної розетки. При використанні вищеописаного способу, необхідно пам’ятати про те, що зарядка акумулятора мобільного телефону повинна здійснюватися при працюючому двигуні. Після того як акумулятор заряджений або виникла необхідність відлучиться від автомобіля, необхідно відключити зарядку від прикурювача. В іншому випадку, залишивши мобільник заряджатися і заглушивши двигун, акумулятор автомобіля дуже швидко розрядитися. Крім цього, телефон, що знаходить в автомобілі без нагляду, може привернути увагу зловмисників.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :