Як засмагати в горизонтальному солярії?

як засмагати в горизонтальному солярії ?

Вам знадобиться
 • Горизонтальний солярій
 • Крем для засмаги
 • Стикини
Інструкція
 • . 1

  Багато дівчат і жінки воліють горизонтальний солярій. Як засмагати без шкоди для здоров’я, щоб засмага при цьому виявився швидше? По-перше, необхідно подбати про те, щоб шкіра була дуже чиста, тоді засмага ляже рівно. Крім цього, шкіра повинна бути здорова. Не слід засмагати в будь-якому солярії при шкірних захворюваннях, авітамінозі, депресії. Найкраще засмагати в солярії ранньою весною, щоб шкіра відразу була підготовленою до літнього сезону. Перед сеансом засмаги необхідно прибирати волосся в пучок або під шапочку, щоб вони не спадали прямо на шию. Також потрібно не забути зняти ланцюжки, каблучки і всі інші прикраси з тіла.

 • . 2

  Існують різні види соляріїв, але самий потужним є турбосолярій. Всупереч сформованій думці він може бути як горизонтальним, так і вертикальним. Як правильно стояти в солярії або як правильно лежати в солярії — не так вже й важливо, головне, щоб було зручно. Засмага в турбосолярії зазвичай коштує дорожче, але й часу для засмаги в ньому необхідно менше за рахунок його великої ефективності. Загоряючи в горизонтальному солярії, можна навіть слухати музику, якщо взяти з собою плеєр, наприклад. Або сам солярій може бути оснащений аудіосистемою. Система посиленої вентиляції, аромаустановка, вібромасажні пристрою — це те, що вигідно відрізняє турбосолярій. Як засмагати в горизонтальному турбосолярії або звичайному, за своєю суттю не має різниці.

 • . 3

  У будь-якому випадку знадобиться спеціальний крем і стікіні для солярію. Як користуватися даними предметами? Крем потрібно наносити в салоні краси безпосередньо перед сеансом засмаги. Краще відразу купувати великий обсяг — це вигідніше і вистачить його надовго. Звичайно можна купити крем і в саше, вага якого не більше 100 грам, але в цьому випадку його ледве вистачить на 2 рази. Стикини також можна придбати в салоні або спеціалізованому магазині. Вони представляють із себе невеликі кола з паперу, одна сторона яких липка. Перед сеансом засмаги стікіні наклеюються на груди, щоб захистити область сосків. Захисту потребують ще й губи, на які потрібно не забувати наносити гігієнічну помаду. Існує багато суперечок щодо того, як часто можна відвідувати солярій. Але, наважуючись замінити природний процес засмаги на солярій, слід враховувати той факт, що випромінювання солярію прискорює процес старіння шкіри і може бути причиною злоякісних утворень. Ризик не великий, але все ж таки присутня. Найдовший сеанс засмаги не повинен бути довше 15 хвилин.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :