Як засмагати в солярії в перший раз?

як засмагати в солярії в перший раз?

Вам знадобиться
 • Головний убір
 • Сонцезахисні окуляри
 • Крем для засмаги
 • Накладки для грудей
 • Нижня білизна
Інструкція
 • . 1

  Кожна дівчина хоче мати гарний колір шкіри. Якщо влітку цього можна досягти за допомогою засмаги під сонячними променями, то в інший час року без солярію не обійтися. Хто ніколи не відвідував солярій, без сторонньої допомоги не знайде відповіді на багато питань: як правильно засмагати, скільки часу, що потрібно брати з собою з одягу і так далі. На головне питання, чи можна за станом здоров’я відвідувати солярій для засмаги, і чи немає протипоказань до цього. На це питання відповідь допоможе знайти косметолог, у якого слід побувати на прийомі. Якщо зі здоров’ям усе в порядку, при першому відвідуванні потрібно дотримуватися наступних правил. Напередодні відвідування солярію можна провести чистку шкіри тіла за допомогою скрабу або зробити пілінг. Безпосередньо за дві-три години перед тим, як йти в салон, бажано, прийняти душ, але без мила.

 • . 2

  При першому і наступних відвідинах обов’язково потрібно брати з собою легкий головний убір, щоб від впливу променів не завдати шкоди своєму волоссю, які можуть стати тьмяним і ламким. Для захисту очей зазвичай в солярії видають сонцезахисні окуляри, без яких можна від сильного впливу ультрафіолетових променів пошкодити зір. Якщо окуляри не дали, обов’язково брати свої. Крім того, для захисту грудей видаються спеціальні накладки. Для того, щоб отримати бажаний відтінок шкіри з урахуванням свого природного кольору, в солярії фахівці допоможуть підібрати спеціальний крем, який там можна придбати. Він допоможе тілу послабити опромінення і придбати рівномірний відтінок засмаги. Шкіра обличчя — головний ділянку тіла. Щоб не допустити на обличчі сильного засмаги, його слід зволожити лосьйоном, що не містить спирту.

 • . 3

  Щоб убезпечити свої губи, на них не повинно бути губної помади. Замість цього, обов’язково потрібно до початку проведення сеансу засмаги нанести на них блиск для губ, з вмістом захисної плівки від сильних променів солярію. Крім того, на обличчі не повинно бути косметичного макіяжу. Не можна використовувати парфуми, масла з ароматизаторами. Перед тим, як зіграти в солярії, потрібно зняти всі прикраси. У них перебувати в кабінці можна. У перший день перебування у солярії, час перебування там не повинно бути більше 3 — 5 хвилин. Це залежить від природного кольору шкіри. Так, якщо шкіра смаглява, сеанс засмаги може бути не більше 5-и хвилин, а для світлої шкіри — не більше 3-х хвилин, щоб побачити її реакцію на загар і не нашкодити шкірі. Якщо не дотримуватися цих вимог, то в перший же день можна обгоріти і доведеться припинити відвідування солярію.

 • . 4

  При проведенні сеансу рекомендується перебувати в солярії в бюстгальтері і в трусиках, щоб не піддавати інтимні місця опроміненню. Але якщо, хочеться отримувати загар в оголеному вигляді, потрібно дотримуватися заходів обережності від можливих опіків, у тому числі в області грудей. Тому потрібно використовувати спеціальні накладки на груди. Вибір типу солярію відіграє важливу роль в досягненні кінцевого результату — отримати гарну засмагу. Одні вважають за краще зіграти стоячи в турбосолярії. Це дозволяє отримувати загар рівномірно по всьому тілу. Інші воліють цю процедуру проводити в лежачому стані, коли можна розслабитися і відпочити. Важливо, щоб було гарне самопочуття. Якщо під час солярію виникли головні болі, нудота, слабкість, то слід відразу ж припинити подальший сеанс і звернутися до лікаря.

 • . 5

  Після закінчення сеансу обов’язково слід відпочити і зволожити шкіру кремом, так як в солярії ультрафіолетові промені сильно сушать шкіру. Крім того, навіть невеликий часовий період перебування в солярії змінює ритм роботи організму, тому навіть короткочасний відпочинок сприяє відновленню його колишнього нормального стану. Консультація фахівців, що працюють в солярії, допоможе дізнатися, як правильно засмагати в солярії. Не можна забувати, що дії сонячних променів щодня кожен піддається в природних умовах, і щоб не нашкодити своєму здоров’ю додатковим отриманням цих променів в солярії, його відвідини слід скоротити до одного разу на день. Не виключені випадки, коли після сеансу засмаги на тілі з’являється висип, почервоніння, виникає свербіж. Це — ознаки алергії.

 • . 6

  Алергія на вплив сонячних променів може бути наслідком порушення роботи нирок, щитовидки і інших органів. Слід припинити відвідування солярію і вдатися до допомоги медичних препаратів від алергії. Причиною прояви алергії можуть бути і лікарські препарати, які через незнання приймають перед відвідуванням солярію. Цього робити не можна. Крім того, не рекомендується відвідування солярію людям, у яких на тілі є багато родимок, родимі плями. Під впливом ультрафіолетових променів є ризик переродження їх в ракові утворення. Цю ситуацію потрібно обговорити з лікарем. Якщо категоричної заборони на відвідування солярію не буде, то обов’язково потрібно дотримуватися запобіжних заходів: використовувати крем для засмаги, обмежити час проведення в солярії і потрібно закрити великі родимки.

 • . 7

  Як часто можна засмагати в солярії? Щоб не нашкодити своєму здоров’ю, потрібно проконсультуватися з фахівцем. Кількість сеансів залежить від типу шкіри. Зі світлою шкірою завжди трохи складніше, так як вона більш чутлива до сонячних променів. Звичайний курс відвідування солярію — 10 сеансів, які можна пройти протягом 2-х, 3-х тижнів. Щоб якомога довше зберегти отриманий відтінок засмаги, можна пройти сеанс на тиждень. Головне пам’ятати, що краса шкіри не повинна нашкодити здоров’ю організму і, тому, більше 2-х разів на рік проводити сеанси засмаги не рекомендується.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :