Як засолити сьомгу швидко?

як засолити сьомгу швидко?

Вам знадобиться
 • Сьомга свіжа
 • Сіль
 • Цукор
 • Перець чорний мелений
 • Лавровий лист
Інструкція
 • . 1

  Багато господинь знають, що набагато економніше купувати свіжу сьомгу і засолюють її вдома самостійно. Купуючи рибу, потрібно звертати увагу на її свіжість. У сьомги не повинно бути специфічного рибного запаху, а тільки приємний, який чи огірком, аромат. Якщо на м’якоть свіжої риби натиснути пальцем, форма риби швидко відновиться. Тим, хто шукає спосіб, як засолити сьомгу швидко, слід знати, що для засолювання можна купувати і заморожену рибу.

 • . 2

  Розморожують сьомгу, поклавши її на нижню полицю холодильника. Не можна користуватися для цього мікрохвильовкою або опускати сьомгу в гарячу воду. Рибу промивають у проточній воді, очищають луску, відрізають плавники, хвіст і голову. З цих частин риби вийде чудова навариста вуха. Також половину рибини можна засмажити на грилі або знайти цікавий рецепт, як приготувати сьомгу з картоплею.

 • . 3

  Відрізавши необхідний для засолювання шматок, його висушують паперовим рушником, а потім гострим ножем акуратно відокремлюють хребет і ребра від м’якоті. Філе потрібно нарізати на тонкі шматочки і викласти в емальовану або скляну ємність. Для засолювання беруть три частини крупної солі і одну частину цукру, а також мелений чорний перець.

 • . 4

  Тим, хто цікавиться, як солити черевця сьомги, які залишилися після розроблення рибини, слід знати, що їх можна приготувати так само. Отриманою сумішшю засипають шматочки риби і ретельно перемішують, щоб рівномірно розподілити сіль. Ємність з засоленої рибою залишають настоятися протягом кілька годин при кімнатній температурі, а після ставлять у холодильник на добу. Потім можна насолоджуватися відмінним смаком малосольної сьомги.

 • . 5

  Ті, хто часто солить сьомгу, знають, як відрізнити сьомгу від форелі. Існує також спосіб швидкої засолювання сьомги, коли рибу подають на стіл практично відразу після засолювання. У цьому випадку сьомгу потрібно очистити від кісток і шкіри, нарізати на тонкі шматочки і укласти в пластиковий контейнер. Рибу рясно засипають дрібною сіллю і чорним меленим перцем, потім закривають контейнер і енергійно трясуть. Ємність з рибою залишають при кімнатній температурі на 40 хвилин. В результаті малосольная сьомга готова і її можна подавати до столу.

 • . 6

  При засолюванні риби велике значення має те, як нарізати сьомгу. Від цього залежить і ступінь засолу риби, і її зовнішній вигляд при подачі на стіл. Очевидно, що чим менше шматочки, тим більш солоною буде риба. Готові шматочки риби дістають з ємності, розкладають на плоскій тарілці, прикрашають зеленню або лимоном і подають до столу. Слабосолона сьомга також добре підійде для салатів і різних закусок. Ця риба містить велику кількість вітамінів, жирних кислот і мікроелементів, корисна при хворобах серця і судин і як профілактика рахіту у дітей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :