Як засушити троянди: детальний спосіб сушіння троянд

як засушити троянди: детальний спосіб сушіння троянд

Вам знадобиться
 • Листи паперу
 • Дріт
 • Провітрювати приміщення
 • Пісок
 • Висока коробка
Інструкція
 • . 1

  засушуванні троянд. Рози дарують на ювілеї та дні народження. Коханим і близьким людям. Вони дуже швидко в’януть і їх доводиться викидати. Як же їх зберегти? Один із способів, найпростіший знали ще в 18-му столітті. Тоді квіти засушивали між листами книг. Можна зробити це і не зіпсувавши томики. Треба рослина обсушити, обрізати нижні листки. Потім укласти його між аркушами паперу, переклавши серветками або паперовими рушниками. Зверху покласти вантаж. Папір намокатиме від соку листя і пелюсток, тому її треба періодично міняти. Хочеться дізнатися, як засушити троянди швидше? Для цього їх викладають між газетних листів і пропрасовують гарячою праскою. При таких способах рослини виходять плоскими і їх можна посилати в листі або використовувати для різних колажів. Можна також зробити листівочку вітальну для близької людини.

 • . 2

  Є можливість зберегти квіти, засушівая їх на відкритому повітрі. Для цього в стебло потрібно вставити тонку, але досить міцну дріт. На кінці її зробити гачок, який потім чіпляється за звичайну вішалку. Можна повісити на ній 3 — 4 троянди. Головне, щоб головки троянд не стикалися один з одним. Вся конструкція поміщається в сухому і темному приміщенні. Як засушити троянди так, щоб вони не загнили, а просушилися якнайкраще? Для цього необхідно пам’ятати, що приміщення повинне добре провітрюватися. У темному, але задушливому шафі рослини не можуть просушитися як слід і неминуче зіпсуються. Засушуванні трояндочок дуже добре вийде, якщо буде проходити в сараї. Там і тінь є і протяг постійно гуляє. Через 10 — 15 днів із засушених квітів можна буде скласти букет. Він прикрасить будинок в холодні зимові дні.

 • . 3

  Існує ще більш складний спосіб — сушка квітів в піску. Для нього знадобиться чистий річковий пісок, попередньо прожарений на вогні. Його засипають у високий ящик або картонну коробку. Нижній шар насипають 5 — 8 см. На нього вертикально ставлять підготовлений квітка. Тобто обсушений, обрізаний до потрібних розмірів і в стебло вставлена дріт. Пісок слід засипати дуже обережно, щоб він допоміг зберегти форму троянди. Засипавши квітка повністю, коробку залишають у сухому місці на 2 — 3 тижні. Після цього пісок висипають через дірку в дні коробки. Розочка готова для використання в різних букетах або в об’ємних картинах. Таким чином, щоб зберегти ці чарівні квіти, не потрібно прикладати великих зусиль. Задоволення вийде набагато більше, ніж праць.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :