Як заточити бензопилу?

як заточити бензопилу?

Вам знадобиться
 • Напилок
 • Рамка
 • Знання та практика
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб налаштувати пилку, потрібно зняти стартер за допомогою Т 27 шестигранною біти. Відкривається доступ до мастила ланцюга і регулюванню двигуна. Для роботи мотора потрібно паливо, і іскра на свічку. Якщо одна з двох умов відсутня, то мотопила діє. Зазвичай через відсутність іскри. Це може бути, коли котушка не в строю або свічка несправна, або обірваний провід. Також перевіряють зазор між котушкою і маховиком. Ось і вся процедура як відрегулювати бензопилу.

 • . 2

  Точити ланцюг бензопили нескладно. Важливо дотримуватися однакову довжину зубів. Вимірювання довжини ведуть по самому затупила зубу. Його основа повинна бути завжди горизонтальним. Необхідно дотримати відстань в 0, 5 — 1, 2 міліметра між кінцем обмежувача занурення в дерево і зубовим козирком. Якщо точити на спеціальному верстаті, то цей метричний параметр виконується автоматично. Якщо вручну, то необхідно напрацювати спритність. Головне, щоб бензопила в роботі не «спотикалася». Необхідно придбати потрібний напилок. Коротше, як нагострити бензопилу без правильного напилка, незрозуміло.

 • . 3

  Тому потрібно отримати вичерпну інформацію у продавця. Зазвичай купують напилок залежно від виду ланцюга. Але є й універсальні, тобто ходові напилки. До них можна віднести з розмірами 0, 404; 3 / 8; 0, 325; 1 / 4. Коли в руках необхідного розміру інструмент, можна спробувати точити. Для цього потрібне спеціальне пристосування у вигляді ламаної металевої рамки. Шину з ланцюгом затискають в лещата, а область дії напилка перекривають рамкою. У неї дві сторони прямі, а дві викривлені. І починають роботу. Є й інші методи як заточити бензопилу, але цей можна вважати універсальним.

 • . 4

  Сьогодні в спеціалізованих магазинах пропонують великий вибір вітчизняних та імпортних мотопил. Є різниця в розмірах ланцюгів, їх конструкційних особливостях і пропонованих способів заточки. Для жителів райцентрів, які мають бензопили, можна точити ланцюга в спеціальних комерційних центрах. Плата за послугу невелика, зате якість заточування відмінне. Тим, хто живе в селі, бензопила, як мати рідна. Там ланцюга точать самі вручну. Як це робити, розказано в цьому матеріалі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :