Як заточити ланцюг?

як заточити ланцюг?

Вам знадобиться
 • Напилок
 • Лещата
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  Маючи гостре лезо на бензопилі, ви не тільки заощаджуєте зусилля, але робить використання обладнання більш безпечним. Для початку вам потрібно визначити розмір (або «калібрування») ланцюгової пилки. Це потрібно для того, що б купити точильний камінь, який відповідає вашому лезу. Точильний камінь, який ви обираєте повинен бути правильного діаметру для вашої пилки. В принципі спосіб, як заточити ланцюг бензопили, досить простий у використанні.

 • . 2

  Ретельно очистіть ланцюг. Ви можете використовувати спірит або комерційний обезжириватель для видалення масла, бруду і сміття з ланцюга. Акуратно використовуйте очисник, так як деякі з цих продуктів можуть пошкодити пластиковий корпус або інші частини. Огляньте ланцюг на наявність пошкоджень або надмірного зносу зубів. Індивідуальні зуби можуть мати сколи, поломки або зігнутості, що робить їх небезпечними для використання.

 • . 3

  Далі, слідуючи інструкціям, як заточити пиляльний ланцюг, встановіть пилку на тверду поверхню або в лещата. Пила повинна бути стабільною, і лезо повинні бути надійно, підтримуватися. Знайдіть провідних різак в якості відправної точки. Це буде найкоротший різець на ланцюгу. Якщо все різці, здається, такої ж довжини, ви можете почати в будь-якому місці.

 • . 4

  Встановіть інструмент у виїмку на передній панелі різака. Цей кутовий «зуб» на передній плоскій поверхні, ланка ланцюга. Крива частина повинна точно відповідати кривої ріжучого наконечника, а верхня частина повинна бути майже врівень з верхньою частиною зуба. Розглядаючи спосіб, як заточити ланцюг, будьте обережні при роботі з інструментом. Встановіть інструмент під тим же кутом, що і передні кромки лопатей.

 • . 5

  Тримайте різак під кутом 25 або 30 градусів (перевірити специфікацію пилку, що б дізнатися точніше). Використовуючи помірний рух, проведіть напилком у встановленому місці, до отримання металевої стружки (тирса), які будуть видалені. У вертикальній площині напилок слід тримати під кутом 90 градусів, в горизонтальній площині під кутом 30 градусів. Перевірте глибину і форми зв’язків між фрезами.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :