Як зав’язати бантик з стрічки дитині?

як зав'язати бантик з стрічки дитині?

Вам знадобиться
 • Різновиди бантів
 • Звичайний бант
 • Гофрований бант
 • Бант з волосінню
 • Атласні стрічки
 • Коса
Інструкція
 • . 1

  Об’ємні бантики на голові будь-якої маленької дівчинки викликає посмішку на обличчях оточуючих. Банти бувають різної форми, структури та кольору. Бувають вузенькі і широкі стрічки з атласу або широкі банти з капронової тканини, банти — гофре, банти з волосінню або на гумці і безліч інших видів стрічок. Не дивлячись на те, що всі ці види стрічок вимагають окремий підхід, адже кожен вид стрічок мають свої властивості та хитрості, необхідно знати як в’язати банти із стрічки, та ще й зачіски з цими бантами можуть бути різноманітними починаючи від простого хвостика, закінчуючи складним плетінням на голові. І в будь-якому випадку, зачіска, прикрашена цим предметом буде радувати око як дорослих, так і дітей.

 • . 2

  Самий звичайний бант швидше за все буде гладким і капронових. Для того, щоб він тримався на голові і виглядав красиво, потрібно заплести дитині хвіст або кіску і закріпити гумкою для волосся, бажано тоненькою, щоб з під стрічки нічого не стирчало. Такий бант має властивість зісковзувати з волосся, тому самостійно на волосся його прив’язувати не варто, краще в комплекті з гумкою. Зав’язується вузлик банта так, щоб з правого боку його довжина була більше, ніж з лівої. Правий край бантика згорнути приблизно в 3 рази, зав’язати його з короткої сторони і розпушити. Вийде гарний пишний бантик з самої звичайної стрічки.

 • . 3

  Гофрований бант добре фіксується, якщо його зав’язати у вузол, тому гумка для волосся тут не обов’язкова. Бант зав’язується посередині голови міцним вузлом один раз, сильно затягуючи. Такий бант дуже добре схоплює волосся будь-якої товщини, а в цьому його найголовніший плюс. Після того залишилися кінці зав’язати між собою і ще раз затягнути. Щоб перший сайт не розв’язався, потрібно його підтягнути. Далі бантик слід розправити або розпушити на голові і красиве прикраса готова.

 • . 4

  На питання як зав’язувати бантик з стрічки, відповідей багато. Ось ще один спосіб зав’язати бант — зібрати бант по всій довжині на нитку, тугіше затягнути і пришити до гумки для волосся відповідного кольору. З усього цього виходить звичайна гумка з бантом, яка зробить набагато зручним процес перетворення волосся в зачіску. Правда бантик в такому випадку вийде не дуже пишним, а навпаки — мініатюрним. За допомогою такої гумки дитина і сам зможе зробити собі нехитру зачіску з красивим аксесуаром, будь то хвіст або косичка.

 • . 5

  Дуже ефектно і об’ємно виглядають банти з волосінню по краях. Такий бант можна зробити самостійно, пришивши волосінь до краю стрічки на швейній машинці, або придбати готовий в магазині. Такі банти аналогічно кріпляться або до гумки для волосся, або до шпильці і тим самим збільшують об’єм зачіски в кілька разів. В основному такі банти робляться з білих капронових стрічок і одягають їх на урочисті заходи в садках і школах. Бантики найчастіше прикрашаються стразами або блискітками для ефектного образу. В основному саме такі банти викликають попит у школярів.

 • . 6

  Атласні стрічки — це аксесуар не тільки для дітей, а й для молодих дівчат. Ефектно виглядає, коли тонка атласна стрічка вплетена в косу або нею прикрашені хвостики на голові. При цьому, стрічечки повинні зав’язуватися на одинарний вузол, так як на подвійному вузлі вони погано тримаються. Краї стрічок повинні недбало звисати по волоссю і повинні бути дуже довгими. Оригінальності додадуть стрічки різного кольору і товщини. У зачісці можуть бути також задіяні стрічки не тільки різної товщини і кольору, але і різної фактури, тим самим надаючи шарму і елегантності.

 • . 7

  Найлегший спосіб вплести стрічку в косу — це прикласти її до основи косички і почати заплітати так, щоб один кінець стрічки був в пасма, яка праворуч, а другого ліворуч. Також можна стрічечку зв’язати у вузлик і почати вплітати. Другий спосіб — потрібно закріпити стрічки невидимками. Необхідно відсунути прядки по сторонам так, щоб вони були протилежні стороні, до якої передано плетіння, закріпити плетіння невидимками. Третій спосіб не вимагає вплітати стрічки, ними можна просто прикрасити зачіску.

 • . 8

  Для того, щоб зачіска була більш об’ємною, то бантики найкраще зав’язувати нагорі. Для цього буде потрібно звичайна гофрована стрічка. Потрібно вплести стрічку в колосок, який заплітається від чубчика як звичайна коса із захопленням по черзі невеликих прядок волосся з різних сторін голови. Разом із захоплюючими волоссям захоплюється і стрічечка. Коли коса готова і стрічка вплетена, кінці стрічки зав’язуються вузликом на маківці. З коси виходить петелька, а на маківці стрічка перетворюється на бант, який потрібно зав’язати і розправити.

 • . 9

  На сьогоднішній день існує величезна різноманітність зачісок з використанням стрічок і бантиків. Можна звичайний хвостик зробити святковим тільки за допомогою нехитрої стрічечки або банта. Якщо їсти побільше часу, то непоганий варіант зачіски — це плетіння кошичком по всій голові. Закінчити таку зачіску можна невеликим бантиком або, в процесі вплітаючи стрічку зав’язати її у великий бант. Також можна розділити волосся на дві рівні частини по проділу і з кожного боку заплести косички, в які вплітають стрічки вже ближче до кінця і залишають дуже довгий хвіст, який потім оформляють у бант або знизу, або закріплюють до основи коси. Бантики зі стрічок — це найкраще прикраса для будь-якої дівчинки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :