Як зав’язати красивий бант зі стрічки: інструкція

як зав'язати красивий бант з стрічки: інструкція

Вам знадобиться
 • Стрічка атласна
 • Ножиці
 • Клей
 • Нитки
 • Голка
 • Вилка
Інструкція
 • . 1

  Великі банти робити легко, а от як зав’язати красиво бант зі стрічки на маленьку подарункову упаковку, знає не кожен. Звичайно, це дуже кропітка робота, однак її можна трохи полегшити, якщо застосувати деякі хитрощі. Для того, щоб вийшов маленький, акуратний бантик можна використовувати спеціальні таблички, або саму звичайну вилку. Таблички доведеться ще виготовляти, а якщо прикраса потрібно терміново, то це не завжди можливо. Тому краще скористатися виделкою, яка знайдеться в кожному будинку. Для виготовлення невеликої бантика на вилці, зручніше буде взяти вилку в ліву руку, а відріз стрічечки в праву. Після цього потрібно вибрати один робочий кінець стрічки, другий буде допоміжним. Стрічку кладуть у середину вилки, притримуючи неробочий кінець великим пальцем.

 • . 2

  Стрічку підводять під вилку так, щоб вийшов куточок. Потім робочий кінець просовують зверху вниз між другим і третім зубчиком вилки. Сильно затягувати не потрібно. У результаті повинна вийти петелька. Після цього робочий кінець просовують між тими ж зубчиками, тільки із зворотного боку і засовують його в вийшла раніше петельку з боку лівої руки. Кінець протягують через петельку і міцно затягують. Тягнути слід тільки один робочий кінець, другий кінець стрічки чіпати не потрібно. Одержаний бантик акуратно знімають з вилки. От і все, питання з тим як зав’язати красиво бантик зі стрічки вирішене. Застосовувати такий бант можна не тільки для подарункової упаковки, але і для прикраси листівок або невеликих картин.

 • . 3

  Як зав’язати красивий бант зі стрічки, якщо в наявності є стрічки різної ширини і забарвлення? У цьому випадку, можна сконструювати ярусний бант, який буде чудово виглядати на великий або середньої подарунковій упаковці. Для створення такого банта три шматочки стрічки обрізають таким чином, щоб найширший шматочок був найдовшим, а найвужчий, відповідно, самим коротким. Щоб кінці стрічок виглядали красиво, їх обрізають куточком. Потім, всі відрізки складають і посередині перев’язують ще однієї вузькою стрічкою. Довжина цієї стрічки залежить від розміру подарункової упаковки, так як з її допомогою бант буде кріпитися до коробку. Колір додаткової стрічки може бути будь-яким, але бажано, щоб він гармоніював з кольором стрічок для банта.

 • . 4

  Отже, як зробити гарний бант зі стрічки, щоб подарункова упаковка виглядала більш багатою і оригінальною. Відрізи стрічечок кожного кольору скручують у кілька витків і закріплюють їх за допомогою клею. Дуже важливо, щоб витки найбільшою стрічки не виходили за межі упаковки. Після того, як всі стрічки скручені, їх акуратно розправляють, стежачи за тим, щоб широка стрічка опинилася внизу банта, потім йшла середня і вузька. Якщо якийсь виток не лягати так як потрібно, його фіксують за допомогою клею. У такому варіанті банта зі стрічки, важливо добитися ефекту пишності — бант повинен нагадувати квітку. Якщо є час, то можна виготовити більш пишний бант, який називають бант-куля. Однак для його виготовлення знадобитися не менше трьох метрів стрічки. У цьому випадку, бант в діаметрі буде близько десяти сантиметрів.

 • . 5

  Насамперед з стрічки роблять моток у вигляді рулону, обернувши її вісім-десять разів. Кількість витків залежить від щільності і ширини стрічки. Для більш щільної достатньо і восьми витків, тоді як для м’якої стрічки кількість витків краще збільшити. Потім, отриманий рулончик розплющують. У результаті цього, на стрічці виходити заломи, проте хвилюватися з цього приводу не варто, так як вони будуть приховані в підставі банта. Далі куточки з одного боку зрізають, залишаючи між ними невелику перемичку, яка не дасть банту розпастися. Після цього, рулончик складають таким чином, щоб зрізані куточки стали серединою банта і перев’язують їх додаткової стрічкою. Для цього підійде стрічка якого кольору і ширини. Однак занадто широку краще скласти вдвічі, так бант буде виглядати акуратніше.

 • . 6

  Після того, як серединку скріпили, банту потрібно надати форму кулі. Для цього, складені витки по черзі витягають в різні боки. Починати потрібно з внутрішніх витків і витягувати один вправо сторону, другий вліво. При цьому, витягаючи витки їх перевертають під прямим кутом і підтягують до серединки вгору. Якщо цього не робити, то бант вийде плоским, ефекту пишності не вийде, так як вона досягається саме за рахунок перевороту Виточка стрічки. Розправляючи витки пальці слід тримати біля основи банта, тобто в тому місці, де він перев’язаний додаткової стрічкою. Це робиться для того, щоб витки не перетягувати і були потрібного розміру.

 • . 7

  До подарунковій упаковці бант можна прикріпити за допомогою додаткової стрічки, якою перев’язували серединку. Якщо довжини стрічки не вистачає, тоді непотрібні кінці обрізають, а бант кріплять за допомогою термоклея або двостороннього скотчу. Урочистий і пишний бант-куля дуже гарний сам по собі і не вимагає додаткового декорування. Однак, якщо хочеться додати подарунку родзинку, тоді і його можна трохи прикрасити. Для цього, в місці кріплення банта буде потрібно акуратно протягнути кілька тоненьких шнурів з намистинками і розподілити їх по упаковці. Все, оригінальний бант-куля готовий. Знаючи, як зробити гарний бантик зі стрічки, можна будь-яку непоказну на перший погляд упаковку, перетворити на справжній витвір мистецтва, тим самим зробивши подарунок ще більш цінним і красивим.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :