Як зав’язати тонкий краватку?

як зав'язати тонкий краватку?

Вам знадобиться
 • Тонкий краватку
 • Дзеркало
Інструкція
 • . 1

  Тонкі одноколірні краватки користуються великою популярністю. Найчастіше їх роблять з тонкого сатину, що нагадує шовкову тканину. Вони відмінно виглядають з вузлами, що мають трубообразную форму. Головне — необхідно закріпити краватку рівно і прямо. Якщо він тонкий, можна допустити щоб вузол був дещо не затягнутим і недосконалим. Замість класичної ямочки на ньому можна отримати складки. Самі підходящі в цьому випадку можуть бути такі вузли: четвірка, Балтус або болеро. Також можна застосувати трикутний вузол Напіввіндзор. Розглянемо, як зав’язати тонкий краватку.

 • . 2

  Зав’язувати тонкий краватку необхідно перед дзеркалом, щоб усе вийшло рівно і акуратно. Пізніше, коли ви наберетеся досвіду в цій справі, дзеркало не знадобиться. Спочатку потрібно кінці краватки схрестити і перевернути його на виворіт тією частиною, яка ширше. Далі потрібно зробити петлю. Для цього під більш вузьку частину краватки пропустити його ширшу частину і відтягнути її вгору і в праву сторону. Крізь отриману петлю протягуємо його кінець, але в протилежну сторону. Краватка повинна бути зав’язаний, а для цього його широку частину обертаємо навколо вузла за годинниковою стрілкою і заводимо в отриману петлю. Той кінчик краватки, який залишився, виводимо, використовуючи шийну петлю, робимо це позаду неї. Далі його необхідно перекинути через отриманий вузол і заправити в вушко. Після ретельного розпрямлення виходить відмінний вузол, званий Балтус.

 • . 3

  Для того щоб тонкий краватку зав’язати вузлом «Оселедець», можна скористатися одним з 2-х запропонованих варіантів. Перший з них вважається універсальним. Краватка повинна висіти так, щоб з правого боку від вас розташовувалася його велика частина, а ліворуч повинна знаходитися його вузька частина. Потім їх потрібно схрестити, при цьому його широку частину потрібно покласти поверх вузької частини, і зробити необхідну петлю. Залишилася широка частина простягається в цю петлю, а вже потім її знову треба протягнути в цю ж петлю, при цьому напрям має бути знизу вгору. Таким чином, виходить вузол, в який і потрібно протягнути ту частину, яка ширше, тільки напрямок тепер буде зверху вниз. Проробивши такі операції, краватка потрібно розпрямити.

 • . 4

  Можна зав’язати краватку, так званим вузлом Принца Альберта. Він увійшов в моду дуже давно. Цей варіант підходить в тому випадку, якщо для пошиття краватки використовувалася м’яка тканина. Для цього краватку потрібно розташувати перед собою так, щоб праворуч від вас знаходилася його більш широка частина. Використовуючи її, робимо вузол і протягуємо його по черзі в напрямку зверху вліво, а потім у напрямку спочатку знизу, а потім вправо і знову зверху і вліво. Отримуємо петлю, в яку і простягаємо потрібний кінець.

 • . 5

  Тонкий краватку також зав’язується у вузол, який називають хрестовим. Його вважають універсальним. Він досить популярний, з огляду на те, що чудово виглядає на краватці. Він відмінно поєднується з сорочкою, яка має високий воріт. Він також чудово виглядає на краватках з більш щільної тканини. Перед тим, як зав’язувати тонкий краватку, потрібно щоб праворуч від вас був розташована його більш широка частина. Потім їх потрібно схрестити, при цьому його широку частину потрібно покласти поверх вузької частини і відтягнути її вліво. Прокрутити вузький кінець навколо широкого і витягнути його вправо. Широкий кінець простягається через петлю і виводиться вліво. Вузьку частину краватки потрібно обернути широкою частиною і протягнути вільний кінець через петлю. А через вушко слід протягнути широкий кінець. Після це стягаємо вузол, таким чином, драпіруя його.

 • . 6

  Подвійний вузол відмінно виглядатиме на сорочці, яка має широкий воріт. А також він підійде для ошатною сорочки. При цьому слід пам’ятати, що величина вузла буде залежати від щільності тканини Потрібно розмістити краватку так, щоб його широка частина була довшою, ніж вузька. Кінці схрещуються, і широка частина витягується наверх. Краватка опускається вниз і робиться ще одна петля, через яку простягають широку частину. Але при цьому слід пам’ятати про те, вона повинна бути під вузькою частиною. В результаті отримуємо вузол, який слід знову обернути широкою частиною краватки. Виходить петля, в яку потрібно протягнути широку частину. Широка частина протягується наверх під вузлом. Вузол не повинен затягнутися, тому необхідно притримувати його вільною рукою. Після цього повільно затягуємо петлю, використовуючи вільний кінець краватки. Якщо є необхідність, потрібно поправити вузол.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :