Як зав’язувати хустку поверх пальто красиво?

як зав'язувати хустку поверх пальто красиво?

Вам знадобиться
 • Пальто
 • Гудзик
Інструкція
 • . 1

  Пальто легко можна прикрасити за допомогою красивого хусточки. Як зав’язати хустку поверх пальто? Хустка можна зібрати навпіл і обернути таким чином шию, а далі зробити кінчик хустки потрібно всього лише втягати в дірку. Також зав’язати хустку можна просто звичайною косинкою.

 • . 2

  Як прикрасити пальто своїми руками? Достатньо мати в своєму арсеналі парочку стильних хустинок або шарфиків, також можна взяти красиві ремінці, пояски, або брошки. Ремінець додасть стильність, а ось хустинку або шарфик зробить дівчину яскравою особистістю. Деякі аксесуари додадуть ефектності всьому образу.

 • . 3

  У пальто відвалилася гудзик? Не біда, варто купити таку ж в звичайному магазинчику для шиття, але слід знати, як пришити гудзик до пальто? Для початку беремо гудзик, нитку і голку. І починаємо пришивати нашу гудзик, зверху протикаємо тканину голкою і насаживаем першу дірку гудзики і витягуємо нитку до кінця, а слідом друге, нитку знову протягуємо до кінця, і так прошиваємо до кінця, щоб наша гудзик добре трималася.

 • . 4

  Як прати пальто в машинці? Всі ми любимо швидкість і хочемо випрати свої речі в пральній машинці. Але, як зробити так, щоб річ не зіпсувалася? Пальто адже зазвичай зроблено з особливо делікатної тканини, після прання такої тканини, його буде не складно зіпсувати. Вовняний пальто краще не прати, але от інша справа, якщо воно пухова, то ви можете його попрати. Взагалі на самому пальто має бути спеціальний значок, чи можна прати його чи не можна.

 • . 5

  Чистота, турбота і догляд — ці терміни треба використовувати дівчатам, які мають в своїй шафці пальто. Як чистити драпове пальто? Драповому тканина є дуже делікатною, тому вимагає до себе особливої уваги. Очистити драп можна за допомогою щітки для одягу, потім потрібно змочити марлю водою і намилити її милом і через таку марлю пальто потрібно пропарювати праскою. Так повторювати кілька разів, поки пальто не стане чистим.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :