Як завагітніти хлопчиком: 5 способів

як завагітніти хлопчиком: 5 способів

Вам знадобиться
 • Правильні продукти
 • Календар
 • Бажання народити хлопчика
Інструкція
 • . 1

  Часто буває так, що в сім’ї народжуються тільки дівчатка. Звичайно, батьки їм раді, але вони шалено хочуть народити для себе і своїх дочок справжнього чоловіка, спадкоємця і продовжувача роду. Що ж потрібно робити для цього? Які способи можна використовувати, щоб довгоочікуваний хлопчик з’явився на світ? Звичайно, за багато років було придумано чимало методів. Але дана стаття пропонує розглянути тільки 5 основних і найпоширеніших способів, які підкажуть, як завагітніти хлопчиком. Однією найвідомішою і ефективною методикою вважають дієту, яку повинна дотримуватися жінка за 30 днів до планованого зачаття. Її суть полягає в наступному: протягом місяця жінка повинна вживати ті продукти, які збільшують шанси народити дитину чоловічої статі.

 • . 2

  Багато вчених вважають, що на активізацію чоловічих і жіночих хромосом впливають різні набори продуктів. Наприклад, щоб збільшити вірогідність народження хлопчика, жінка повинна вживати більше жирної, гострої та солоної їжі. Крім цього в щоденний раціон повинні входити риба, м’ясо, картоплю або ковбаса. З фруктів краще віддати перевагу бананам, фінікам, апельсинів, абрикосів, персиків і черешні. Повністю слід відмовитися від молока і хлібобулочних виробів, до складу яких воно входить. Не можна вживати морепродукти (креветки, мідії та інше), мінеральну воду, шоколад, млинці, батони, вафлі, страви з мигдалем, фундуком та іншими видами горіхів. Вибираючи даний спосіб, жінці буде нелегко, але заради народження бажаного хлопчаки потерпіти місяць-другий цілком реально.

 • . 3

  Другий метод — розрахунок парних і непарних місяців. Даний спосіб перевірений роками, адже вважається народним методом. Можливо, він не викликає довіри, але все ж він допоміг багатьом сім’ям, які не знали, як завагітніти на хлопчика. Зачаття малюка чоловічої статі за цим методом краще залишити на непарні місяці в непарний рік (наприклад, якщо рік 2011, то для зачаття потрібно вибирати березень, липень, вересень, листопад або січень). Для парного року розрахунок відповідний: слід вибирати парні місяці (наприклад, якщо рік 2012, то краще всього вибирати лютий, квітень, червень чи інші). Також важливо враховувати, що час зачаття має бути нічним, коли на небі видно молодий місяць, а погода безвітряна і безхмарна. У повний місяць краще від затії зачаття відмовитися, оскільки успіхом вона не увінчається.

 • . 4

  Третій, не надто поширений, але досить точний, метод — це метод відновлення крові. Серед вчених існує думка, що оновлення крові у жінок відбувається раз на 3 року, а у чоловіків — раз на 4 року. Але відлік оновлення крові може починатись не від дня народження, але і від дати, коли була проведена операція, яка спричинила за собою крововтрату. Щоб обчислити стать майбутньої дитини, досить вік (або час після операційного втручання) поділити на відповідну цифру ( 3 — для матері і 4 — для батька). У підсумку вийде два числа. Та цифра, яка менше, визначить стать малюка (тобто, якщо у матері вийшло число 3, а у батька 1, то велика ймовірність, що майбутня дитина народиться чоловічої статі, і навпаки). Якщо ж у матері резус негативний, то її вік потрібно ділити на 4, а вік майбутнього батька — на 3.

 • . 5

  Четвертий метод говорить: зачаття хлопчиком можна розрахувати за овуляції. Практично всі знають, що овуляція являє собою процес виходу яйцеклітини з яєчників. В цей час вона повністю готова до запліднення чоловічим сім’ям. Після того, як жіноча клітина виходить в матку, вона може там залишатися протягом 2 діб, а сперматозоїди, будучи в жіночому організмі, можуть зберігати життєздатність до 7 днів. Тому абсолютно логічно припустити, що вагітність може наступити за пару діб до овуляції або через пару діб після неї. Але як завагітніти хлопчиком, використовуючи цей спосіб? По-перше, потрібно вміти дуже точно вираховувати дату овуляції, а для цього організм жінки повинен функціонувати, як годинник: менструальний цикл повинен бути однаковим без перебоїв.

 • . 6

  Сперматозоїди з жіночим початком дуже повільні, але вельми живучі. Сперматозоїди, відповідальні за чоловічу стать, набагато спритніше, але гинуть швидше. Тому, якщо займатися сексом в момент овуляції або в перші пару-трійку днів після неї, то велика ймовірність того, що сперматозоїди з чоловічим началом дуже швидко зустрінуться з яйцеклітиною. Якщо ж зачаття буде заплановано за пару днів до овуляції, то, швидше за все, сперматозоїди з жіночим началом запліднять яйцеклітину, оскільки живучість допоможе їм першими дістатися до бажаної мети. Варто пам’ятати, що користуватися даними способом краще відповідальним і наглядовою людям, оскільки цей метод вимагає точності спостережень за овуляцією (які рекомендується записувати в щоденник), а також регулярним вимірюванням базальної температури.

 • . 7

  Існує думка, що розрахувати підлогу планованого дитини можна за допомогою теорії чисел. Її зміст полягає в наступному: вагітність хлопчиком настане, якщо вік матері — число непарне, а місяць зачаття — парний. Наприклад, якщо жінці виповнилося 27 років, то найбільш підходящими місяцями для зачаття хлопчиком будуть лютий, квітень, червень, серпень, жовтень або грудень. Наскільки надійний цей спосіб — відповісти складно. Тому, перш ніж використовувати його, краще перевірити збіг на рідних і близьких. Безумовно, є багато інших способів, які використовують для розрахунку зачаття хлопчиком. Але вони не користуються такою популярністю серед жінок, як вищеописані. Наприклад, для визначення статі майбутньої дитини пропонують японську і китайську таблиці. Але який метод вибрати — справа кожного.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :