Як завагітніти з негативним резусом?

як завагітніти з негативним резусом ?

Вам знадобиться
 • Здача аналізів
 • Консультація фахівця
Інструкція
 • . 1

  Часом від резус-фактора крові залежить багато чого, у тому числі і вагітність. Тому багато жінок починають переживати, якщо у них або у батька майбутньої дитини негативна група крові, адже вони не знають, як це може позначитися на малюкові. Для цього й існують деякі поради та попередження.

 • . 2

  Вплив резусу на зачаття. По-перше, можливість зачаття ніяк не залежить від резусу крові. Тому, яким би не був резус фактор крові у майбутніх батьків, із зачаттям у них не повинно виникнути жодних труднощів. Проблеми з цим можуть виникнути через інших факторів, пов’язаних, як правило, зі здоров’ям одного з партнерів.

 • . 3

  Негативний резус у обох батьків. Однак резус може вплинути на розвиток вагітності і на здоров’я малюка, тому необхідно заздалегідь дізнатися, в яких випадках це можливо. Якщо у обох батьків негативна група крові, то можна не переживати, адже у дитини буде точно така ж, значить конфлікту між ним і матір’ю ніякого не відбудеться.

 • . 4

  Негативний резус у батька. У разі, коли мати має позитивну групу крові, а батько — негативну, то вони зможуть вирішити проблему — як завагітніти з негативним фактором, так і виносити малюка без наслідків. Адже навіть якщо у дитини буде негативна група крові, то материнський організм боротися з ним не буде.

 • . 5

  Негативний резус у матері. Але от якщо мати має негативну групу крові, а батько — позитивну, і якщо в результаті цього і у дитини буде позитивна група крові, то не виключено, що між ним і матір’ю виникне конфлікт. Організм матері в такому випадку почне боротися з плодом, так як сприйме його за чужорідне тіло з невідомими антитілами. Як правило, в таких ситуаціях необхідно пильну увагу лікарів, щоб у разі чого уникнути викидня, і допомогти матері виносити і народити малюка.

 • . 6

  Перш ніж планувати дитини, обом батькам рекомендується здати деякі аналізи, в тому числі, що дозволяють дізнатися їх групу крові. І якщо у майбутньої матері негативна, а у батька — позитивна, то варто звернутися до фахівця, щоб з’ясувати всілякі ризики, дізнатися, як слід готуватися до вагітності і як її виношувати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :