Як завантажити підручник на iPad?

як завантажити підручник на ipad ?

Вам знадобиться
 • Медіаплейер iTunes
 • Додаток iTools
 • Додаток iBooks
Інструкція
 • . 1

  У світі високих технологій, читанням електронних книг, не здивуєш. Це зручно і бюджетно. книги в друкованому вигляді не дешеве задоволення. Крім художньої літератури, скачувати можна і підручники, що дуже важливо для школярів і студентів. І купуючи iPad, не тільки з метою розваг, виникає питання: як завантажити підручник на iPad? По-перше, підручники можуть бути представлені в різних форматах, але найчастіше — формат pdf або djvu. Формат pdf легко відкривається в додатку для читання електронних книг iBooks, а от для djvu необхідно встановити спеціальний додаток, що читає даний формат.

 • . 2

  Для перенесення книги на iPad потрібна така програма як iTools, але встановити її можна тільки за наявності iTunes. Коли всі необхідні програми встановлені, варто підключити iPad до комп’ютера, перейти до вкладки «Книги» і перетягнути підручник у вікно iTools. Як завантажити підручник для читання в iBooks, через iTools стало ясно, також можна скачувати їх і за допомогою iTunes, але iTools працює швидше.

 • . 3

  Існує і спосіб викачування книг, без підключення до комп’ютера і iTunes. Для цього необхідні сайти для скачування книг з розширенням epub — це відкритий формат електронних версій книг. Для здійснення операції потрібно увійти в браузер Safari і увійти на сайт книг з потрібним розширенням, щоб вибрати «скачати у форматі epub». Після натискання на посилання відкриється вікно «відкрити в iBooks» та книга на полиці додатки IBooks. Приємного читання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :