Як заварити черемху?

як заварити черемху?

Вам знадобиться
 • Вода
 • Черемуха
Інструкція
 • . 1

  Черемуха, це дуже гарний лікувальний засіб, який може вилікувати багато різних захворювань. Як заварити черемху? Для того, щоб заварити це рослина знадобиться мати в наявності декілька компонентів даного дерева. Це, звичайно ж, листя черемхи, кора, плоди, а також квіти. Настій черемхи використовується не тільки всередину, але також відмінно підходить для того, щоб промивати очі або ніс. Щоб приготувати настій з квіток черемхи, потрібно просто заварити окріп, кинути в нього приблизно 10 грамів квіток даного дерева.

 • . 2

  Плоди черемхи настаиваются тривалий час, на це може знадобитися близько 12 годин. Слід набрати приблизно 20 грам плодів і залити їх в термосі гарячою водою, залишити термос для того, що б розчин гарненько зміг наполягатимуть.

 • . 3

  З корою черемхи запросто можна знизити жар, а також вона стане в нагоді, якщо вам потрібно сечогінний засіб. Близько 10 — 15 грамів кори заливаємо окропом і даємо настоятися протягом півгодини, все — відвар готовий. Вживати його слід протягом усього дня кілька разів, приблизно по одній столовій ложці. Як приготувати черемху ще можна дізнатися з інших джерел. Це дуже корисне лікувальний засіб, без якого іноді просто не можна обійтися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :