Як завести дизельний мотоблок?

як завести дизельний мотоблок?

Вам знадобиться
 • Масло
 • Паливо
 • Цілісність всіх технічних вузлів
 • Прокачування паливної системи
Інструкція
 • . 1

  Мотоблок — це багатофункціональна сільськогосподарська техніка, за допомогою якої можна обробляти земельні наділи, доглядати за майбутнім урожаєм і виконувати безліч інших корисних робіт. Перед тим, як запустити двигун у щойно придбаного мотоблока, потрібно перевірити рівень масла. Деякі моделі мотоблоків обладнані спеціальним датчиком, який показує рівень масла в двигуні. Якщо в конструкції сільськогосподарської техніки немає спеціального датчика, потрібно перевірити рівень масла за допомогою щупа.

 • . 2

  Якщо дизельний мотоблок не заводиться, але масло в ньому є, можливо, воно вже непридатне для використання. У цьому випадку змазує рідина потрібно замінити. Після заміни масла, потрібно залити в бак мотоблока дизельне паливо. Перед першим запуском багатофункціональної техніки, потрібно переконатися в тому, що троси зчеплення, газу і реверсу в порядку, не перегнути і не пошкоджені. Бажано попередньо перевірити кріплення коліс і керма, подужати всі кріпильні болти, переконатися в тому, що мотоблок повністю готовий до експлуатації. На відміну від бензинових мотоблоків, дизельна нова техніка заводиться набагато складніше. Перед тим як завести дизельний мотоблок, потрібно развоздушіть всі вузли двигуна. Якщо стартер заводиться вручну, то доведеться досить довго його прокручувати, щоб позбавиться від повітря.

 • . 3

  Існує ще один спосіб, за допомогою якого можна развоздушіть мотоблок — це прокачування кожного вузла вручну. Для цього потрібно починаючи від відкритого крана подачі палива розбирати всі з’єднання, візуально переконуючись, що паливо надійшло до кожного вузла. Це досить трудомісткий процес, який вимагає певних знань пристрою мотоблока. Перед тим, як запустити новий дизельний мотоблок, потрібно переконатися в тому, що в ньому залито хороше масло і не завоздушена паливна система.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :