Як завести пилку «Штиль»?

як завести пилку

Вам знадобиться
 • Бензопила «Штиль»
 • Бензин
 • Масло
Інструкція
 • . 1

  Робота з бензопилою безпосередньо починається з її запуску. І саме на цьому етапі часто виникає найпоширеніша проблема: запуск не здійснюється. Ламаючи голову, як завести пилку штиль, багато біжать в найближчі майстерні і твердять про її поломки. А якщо пила нова, то взагалі намагаються повернути назад продавцю. Насправді ж причина не в несправності пилки, а всього лише в її особливостях, які варто враховувати при запуску.

 • . 2

  Якщо пила нова, то не варто далеко закидати її інструкцію, адже в ній описані важливі і головні дії, якими не можна нехтувати. Там же можна знайти і інші поради — наприклад, як правильно точити пилку. Перед запуском необхідно підготувати пилку. Для цього з шини знімається спеціальний захист, а в спеціальні баки заливається масло для ланцюга і бензин для двигуна, який розлучається з двотактним маслом в якусь бензинову суміш. Ще важливо встановити натяг ланцюга.

 • . 3

  За рекомендацією фахівців або тій же інструкції, запуск бензопили починається з активізації ланцюгового гальма. Деякі моделі оснащені декомпресійним клапаном, тому для швидкого запуску двигуна бензопили рекомендується його натиснути. Такі ж дії рекомендується виконати і з паливним насосом, натискання якого значно зменшить кількість подкачек. Якщо мова йде про те, як правильно заточити пилку, то вона повинна бути в нейтральному стані, і всі описані дії не повинні бути застосовані до неї.

 • . 4

  Тепер комбінований важіль встановлюється в стан холодного запуску, тобто спочатку потрібно активувати важіль газу, а потім до кінця вниз віджати сам комбінований важіль. При запуску пила повинна бути встановлена на рівній поверхні, бажано на твердій підлозі, а ріжуча частина пилки не повинна стикатися з поверхнею. Стійкість бензопили забезпечується захопленням лівою рукою головною рукоятки, а ногою — самій нижній. Перед тим як вибрати шабельну пилу, важливо, щоб вона була оснащена додатковими рукоятками, що забезпечують безпеку і зручність роботи.

 • . 5

  Потім вільною рукою повільно тягнеться пусковий тросик. Коли відчувається опір, тросик тягнеться кілька разів різко вгору. У цей час двигун запускається, але швидко вимикається. Це не означає, що вже пора думати, як відремонтувати пилку. Потрібно просто комбінований важіль перемістити в положення полугаза, тобто на одне положення. Тепер за допомогою пускового троса двигун запускається. Важіль відразу переміщається на вихідне положення, а пальцем коротко натискається на важіль газу. Тепер бензопилу можна повільно піднімати і починати акуратно користуватися, обов’язково дотримуючись усіх заходів безпеки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :