Як завести розмову з дівчиною в кафе?

як завести розмову з дівчиною в кафе?

Вам знадобиться
 • Кмітливість
 • Розмова
Інструкція
 • . 1

  Розмова. Дуже багато буває в житті ситуацій, коли не знаєш про те, як почати бесіду з дівчиною в кафе. А почати можна з будь-якого приводу, головне — це вчасно виявити кмітливість. Як завести розмову? Підходьте до неї весь такий втрачений і говорите, що недавно сиділи за цим столиком і упустили телефон. Питаєте, не могла б вона зателефонувати на трубочку. Тим самим вже знаєте її номер телефону і можна продовжити спілкуватися далі.

 • . 2

  Спосіб. Також можна упустити якийсь предмет на підлогу. Підходьте до дівчини і випадково роняєте біля її ніг стос паперів чи інший предмет. Дивлячись на неї, говорите: «Ось вже невезіння», починаючи повільно і не поспішаючи збирати документи. Можливо, що дівчина розсміється, захоче далі продовжити спілкування і допоможе зібрати папери, які упустили біля її ніг. Можна сказати фрази типу: «Ой, який незграбний!». А потім чекати, що ж вона відповість.

 • . 3

  Потрібний момент. Підходьте в кафе до вподобаної дівчини в потрібний момент, коли вона залишається абсолютно одна і плавно переходите до спілкування. Звичайно, треба вибирати час, коли вона нікуди не поспішає. Як вести розмову? З чого його почати? Можна згадати той випадок в кафе, як упустили телефон або упустили документи. Перевести все на жарт. Дуже важливий при цьому зоровий контакт. Тоді дівчина зрозуміє, що вона подобається.

 • . 4

  Треба показати, що молода людина є життєрадісним, позитивним, дівчата люблять таких. Частіше жартувати, сміятися, дарувати їй посмішки. Прощупайте грунт на загальні теми, що може бути спільного — інтереси, хобі. Розкажіть про будь-важливу подію в житті міста, новому фільмі, спектаклі. Запропонуйте сходити на цей захід разом.

 • . 5

  Спілкування з хлопцем. Далі детальніше розглянемо те, як почати розмову з хлопцем. Найпростіший і ефективний спосіб почати спілкуватися — запитати молодої людини, а який зараз година. За статистикою, 6 хлопців з десяти захочуть продемонструвати свій годинник і продовжать спілкування з дівчиною. Ще можна зробити вигляд, ніби зіткнулися випадково і типу вибачиться, фраза за фразу — він вже зацікавлений у продовженні розмови.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :