Як завести тісто на пиріжки швидко?

як завести тісто на пиріжки швидко?

Вам знадобиться
 • Борошно
 • Молоко
 • Дріжджі
 • Цукор
 • Яйце
Інструкція
 • . 1

  Пиріжки — універсальне блюдо, своєрідна паличка-виручалочка хорошої господині. Чи очікується незапланований прихід гостей, або дитина забула сходити в магазин, залишивши всю сім’ю на вечерю без хліба — пиріжки запросто можуть виручити в подібних ситуаціях. Насамперед варто розглянути, як завести тісто на пиріжки в найкоротші терміни, саме для виходу з ситуацій, описаних вище. У таких випадках можна приготувати смажені пиріжки, просто з міркувань економії часу. Тісто готується найпростішим способом — необхідно мати кілограм борошна, сіль, цукор, маленьку пачку ( 11 гр.) Сухих швидкорозчинних дріжджів, 50 гр. масла, 300 мл молока (можна і прокислого). Немає молока — не впадаємо, робимо на воді!

 • . 2

  Насамперед, до того, як замісити тісто на пиріжки, необхідно розвести дріжджі. Приблизно півпачки сухих ( 5 гр.) Розвести в підігрітому молоці або воді. Ні в якому разі не можна перестаратися з температурою — занадто холодний розчин сповільнить процес, занадто гарячий — вб’є дріжджі. Якщо використовуються звичайні дріжджі, то їх має бути 30 гр. , І для них треба додати чайну ложку цукру. Поки дріжджі відмочуються, готується тісто. Для цього в 3, 5 склянки борошна в каструлі для замісу додається суміш з яйця, 250 гр. молока, солі (половинка чайної ложки). Після первинного вимішування необхідно додати розтоплене масло, але не в гарячому вигляді, інакше це може «зварити» тісто.

 • . 3

  Далі тісто накривається чистим рушником і забирається в тепле місце на годину. Потім знову вимішується — і можна знову дати йому підійти 1 годину, але не більше, інакше воно перекисне. Маючи тісто, яке «на підході», можна думати, як приготувати пиріжки з капустою, наприклад. Мається на увазі, що варто зайнятися начинкою. Смажені пиріжки можуть бути з м’ясом, із печінкою, грибами, картоплею, капустою, з зеленою цибулею і яйцем, з рисом і яйцем і т. п. Можливі поєднання зазначених компонентів. Коротше кажучи, у хорошої господині небудь з перерахованого в холодильнику знайдеться. Начинка готуватися до стану, що враховує майбутній процес смаження пиріжків, щоб вона при цьому не перевтомилася.

 • . 4

  Втім, знаючи, як приготувати смачні пиріжки, господиня завжди має в своєму «арсеналі» кілька рецептів начинки. Наприклад, капусту варто злегка обсмажити, додати пасированого лука, можна додати в неї подрібнене зварене круто яйце. Дуже смачна начинка, що складається з суміші картоплі і грибів. Маючи в запасі свіжий зелений лук і курячі яйця, нічого не залишається, як приготувати пиріжки з цибулею. Начинка дуже проста — а смак дивовижний. Підійшло тісто ділиться на колобки, з кожного розкочується коржик. У центр лягає начинка, краю защипують. Смажаться пиріжки на сковорідці, на повільному вогні, під кришкою. Вони дуже смачні в гарячому вигляді, і як правило, «змітають» ще до охолодження.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :