Як завести віртуальний роман?

як завести віртуальний роман?

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Відеокамера
 • Комп’ютер
 • ICQ, Skype
 • Гарний настрій
 • Тактовність
Інструкція
 • . 1

  Що б не говорили, а сайти знайомств дійсно допомагають одиноким половинкам зустріти один одного. Якщо ви готові почати віртуальний роман, сміливо реєструйтеся на таких веб-ресурсах. Безумовно, варто пам’ятати, що на сайтах знайомств присутня досить великий відсоток шахраїв. Чоловіки намагаються «розвести» дівчат на безкоштовний секс, а жінки, у свою чергу, просять довірливих чоловіків оплатити за них деякі рахунки. Однак у цьому немає нічого дивного. Адже життя онлайн-світу нічим не відрізняється і від звичайного, реального. Тому не довіряйте дуже солодким промовам і кілометровим листам з визнаннями в любові.

 • . 2

  При реєстрації на сайті ви повинні вказати свої дані, написати інформацію про себе і завантажити фотографії. Однак не слід дуже прикрашати реальність. Найкраще заповнювати всі графи гранично відверто. Що стосується фотографій, то, якщо ви хочете в майбутньому зустрітися зі своїм обранцем, в такому разі не слід захоплюватися програмою Photoshop. Як би не був сильний спокуса зіграти чужу роль, тим більше там, де це зробити досить просто, краще завжди залишатися самим собою.

 • . 3

  Після того як ви зареєструвалися, настав час вивчити контингент сайту знайомств. Не чекайте, що вам відразу почнуть надсилати повідомлення з визнаннями в любові. Ви також повинні проявити ініціативу. Шукайте, пишіть листи, знайомтесь та закохуйтесь. Бажано, щоб ваш перший лист було не надто довгим, але і не коротким. Для кожного обраного вами користувача напишіть окремий лист. Не варто захоплюватися шаблонами або «спамом». Адже ті, кому ви пишете, також прекрасно можуть відчути всю цінність повідомлення і, в свою чергу, просто проігнорують таке послання.

 • . 4

  Але почати віртуальний роман можна і не тільки на сайтах знайомств. Багато пар познайомилися на різних тематичних сайтах, форумах, або в соціальних мережах.

 • . 5

  Крім того, деякі відчайдушні люди в такому питанні, як пошук другої половинки, вирішують цілком і повністю покластися на свою удачу і везіння. Вони шукають нові контакти по заданих параметрах через пошук в ICQ або Skype. Припустимо, «стать: жіночий, вік: 25; місто проживання: Москва». Безумовно, список, який видасть програма, буде незрівнянно величезним. Однак у цьому і полягає весь принцип такого пошуку.

 • . 6

  Крім того, в інтернеті є сайти-рулетки. Щоб повністю скористатися можливостями такого ресурсу, вам необхідна веб-камера. Опинившись на цьому сайті, ви натискаєте на кнопку «пошук співрозмовника». Через деякий час перед вами з’явиться зображення абсолютно незнайомої вам людини, з яким ви можете спробувати встановити дружній контакт. На жаль, дуже часто на таких сайтах зустрічаються вкрай неадекватні особистості.

 • . 7

  Почати віртуальний роман з одного боку досить просто, з іншого — дуже складно. Безумовно, на сайтах знайомств ваші співрозмовники вже налаштовані на віртуальний роман. А от на інших сайтах і форумах вашу пропозицію може бути невірно витлумачене. Тому, як і в звичайному житті, не квапте події. Перш слід подружитися з людиною, дізнатися його ближче і тільки після цього переходити до обговорення своїх почуттів.

 • . 8

  Однак не завжди люди прагнуть перевести такі відносини в реальний світ. Якщо ви хочете, щоб ваш віртуальний роман так і залишився віртуальним, заздалегідь попередьте свого співрозмовника. У такому випадку ви позбавите один одного від непотрібних думок і переживань. І зможете повною мірою насолодитися всіма плюсами, який несе в собі такий роман по інтернету.

 • . 9

  І ніколи не забувайте, що насправді ви спілкуєтеся нема з екраном монітора, а з живою людиною. Тому, перш ніж почати віртуальний роман, подумки дайте відповідь на питання, що саме ви чекаєте від таких відносин і чи дійсно ви зможете отримати бажане.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :