Як завоювати і приручити чоловіка Ваги?

як завоювати і приручити чоловіка ваги?

Вам знадобиться
 • Чоловік Терези
 • Впевненість у собі
Інструкція
 • . 1

  Люди, що народилися під знаком ваги, люблять гармонійність і врівноваженість у всьому. Чоловік Терези — це галантний кавалер, невиправний романтик. Він однаково з щирим шануванням відноситься до будь-якій жінці, незалежно від її віку та соціального стану. Щоб краще дізнатися, як завоювати чоловіка Ваги, слід вивчити звичаї людей дев’ятнадцятого століття. Чоловік Терези начебто вийшов з тієї епохи. Він обожнює жінку вже тільки за те, що вона представниця слабкої статі. Він без роздумів пропустить дівчину вперед, відкриє перед нею двері, подасть пальто, поцілує руку. Це для нього так само легко і природно, як дихати. Чоловік Терези любить вишукані речі. Одягається, як денді — елегантно і зі смаком. Нехай його гардероб не ломиться від достатку, але та одяг, що є, завжди має ідеальний вигляд.

 • . 2

  Однак, не кожна жінка здатна задатися питанням, як підкорити чоловіка Ваги, і для цього є вагомі причини. Чоловік Терези не впевнений у собі, не може прийняти однозначне рішення і постійно коливається. Тому такому чоловікові потрібна зовсім протилежна йому жінка — впевнена, що знає чого хоче, здатна швидко вирішувати життєві проблеми. Це не означає, що вона повинна бути агресивна, конфліктна, вульгарна — зовсім немає — тільки розважлива, спокійна і серйозна дівчина підкорить серце чоловіка Терези. Чекати, коли він перший зробить крок назустріч, не варто. Для нього це важка проблема і він здатний тільки прийняти або відхилити порив жінки. Однак її підвищену увагу не повинно бути занадто нав’язливим — це його може відштовхнути.

 • . 3

  Цей чоловік любить відвідувати культурні заклади. Театри, музеї, бібліотеки — тут він відчуває себе комфортно і невимушено. Знайомство в цих закладах має великий шанс на продовження відносин. Чоловік Терези не нехтує і спортивними залами, але тут він більше захоплюється легкою атлетикою, акробатикою, а спорт, де присутня агресія і грубість (бокс, боротьба), його відштовхує. Для того, щоб чоловік Терези закохався в жінку, їй мало бути просто красивою — його цікавлять душевні якості і внутрішня гармонія. Його подруга повинна бути творчою натурою, підтримувати його романтичне почуття, розділяти його життєву позицію. Цей чоловік дуже ранимий, не переносить насмішок і критики на свою адресу. Якщо йому зустрінеться на шляху саме така жінка, то він оточить її теплом і обожнюванням.

 • . 4

  Здається зовсім не складне завдання, як приручити чоловіка Ваги, але, скільки такту і терпіння буде потрібно «Приборкувачі» Цей чоловік дуже непостійний, його настрій може змінюватися в день по кілька разів. Вранці він похмурий і мовчазний, а в обід обсипає свою улюблену подарунками та компліментами. Його дружині доведеться взяти на себе всі господарські турботи і в той же час залишатися милою і привабливою жінкою. Чоловік Терези дуже довірливий, тому йому не можна доручати серйозні угоди — його обдурять. За нього нерідко доведеться приймати рішення, тому що сам він зробити остаточний вибір не в змозі. Але він володіє природженою справедливістю і ніколи не залишить людину в біді. Його будинок завжди буде відкритий для численних друзів.

 • . 5

  Але і свою сім’ю він буде оберігати до останнього подиху. Рідний дім для нього не просто назва, тут він знаходить спокій, турботу, захист. Він відмінний батько, який із задоволенням буде займатися з дітьми. Йому не складно ходити на збори, водити дитину на гуртки і в секцію, а це, потрібно погодитися, чималого варто. З ним завжди цікаво — відмінний співрозмовник і веселий витівник — він зуміє заманити будь-кого. Своїми манерами, галантністю чоловік Терези може зачарувати будь-яку жінку. А їй залишається зробити вибір, чи зможе вона скласти йому пару, чи вистачить сил відповідати його ідеалу і чи треба їй це.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :