Як завоювати і утримати чоловіка Козерога?

як завоювати і утримати чоловіка козерога?

Вам знадобиться
 • Забути про бурхливі світсько заходи
 • Навчитися контролювати свої фінанси
 • Економити гроші
Інструкція
 • . 1

  Чоловіки, яким випала честь народитися під знаком Козерога, найбільш підходять жінкам, які прагнуть знайти стабільність в сімейних і інтимних відносинах. Козеріг — це знак, що належить Землі, а значить і чоловік — Козеріг воліє все земне, сьогодення і стабільний. Зустрівши такого мужичину, жінки дуже часто не можуть розгадати, що ховається за зовнішньою незворушністю, навіть байдужістю. Чоловікам цього знака зодіаку властиво приховувати свої почуття навіть від людей, які є їм дуже близькими і рідними. Але за зовнішньою відчуженістю ховається витончена натура, яку необхідно витягти на світ. Тому, якщо жінку зацікавив чоловік — Козеріг, їй доведеться докласти чимало зусиль, щоб придбати поруч із собою вірного супутника життя.

 • . 2

  Тим, хто не знає, як завоювати Козерога, навіть не варто намагатися робити будь — які дії. Спроби випробувати різні способи, починаючи з прояв власної ініціативи у відносинах, і закінчуючи шокуючими фокусами в ліжку, можуть закінчитися тим, що чоловік просто втече. Козероги не надто сприймають жінок, які люблять командувати, беруть на себе чільну роль у відносинах і сімейного життя. Якщо жінка любить світські тусовки, а тихі сімейні вечори біля телевізора змінює на походи в бар або на вечірку у подруги — така представниця прекрасної статі не зможе зацікавити чоловіка — Козерога.

 • . 3

  Жінка, яка володіє неабиякими зовнішніми та інтелектуальними даними, з першої зустрічі зрозуміє, як завоювати Козерога чоловіка. Його приваблюють особи, які залишаються самі собою в будь-якій життєвій ситуації, можуть бути честолюбними, прагнуть вгору по кар’єрних сходах, при цьому, не забуваючи про свого супутника життя, і якщо треба — допомагаючи і йому в кар’єрному зростанні. Для того щоб завоювати чоловіка цього знака зодіаку, необхідно забути про бурхливі світсько заходи. З Козерогом варто піти разом на виставку художніх творів, на перегляд новинок кінематографа, та й просто — на прогулянку в парк. Козероги цікавляться політикою, але по своїй натурі вони дотримуються консервативних думок, тому якщо у жінки інші погляди, не варто їх демонструвати занадто відкрито.

 • . 4

  Перед тим, як завоювати чоловіка Козерога, жінка повинна навчитися контролювати свої фінанси і економити з’явилися гроші. Адже таким чоловікам не сподобається бачити біля себе жінку — транжірка, нехай навіть і що витрачають свої, а не його гроші. Представники цього знака зодіаку дуже економні по своїй натурі, вони воліють серйозно обміркувати покупку, особливо якщо мова йде про придбання дорогого товару. При цьому, сам він воліє купувати речі, які відрізняються високою якістю і практичністю. Тому, якщо жінка намагається налагодити серйозні відносини з чоловіком — Козерогом, їй варто перекласти ініціативу вибору певного товару свого супутника. Цим вона тільки підкреслить значущість свого обранця. Тим більше, якщо у неї є плани на спільне життя з цим чоловіком.

 • . 5

  Як і у всіх відносинах, бувають безхмарні періоди, а є й моменти, коли пара свариться, лається, навіть на час розходиться. Перед тим, як утримати чоловіка Козерога, варто зрозуміти, чи зможе жінка витримати такі відносини. Якщо вона не хоче сім’ю, дітей і вірного супутника поруч, то утримувати такого чоловіка не варто. Але якщо ж все-таки відносини дороги і мають майбутнє, то варто спробувати повернути коханого. Для цього можна як вибачення піднести подарунок. Але слід врахувати, що Козероги воліють якісні речі, нехай навіть і є підробкою знаменитих брендів. Чоловікам — Козерогам приємно буде мати під руками річ, яка вигідно підкреслить їх престиж і стильний образ. Якщо подарунком буде парфум, то його слід вибирати з класичної гами запахів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :