Як завоювати серце близнюка: розташування зірок

як завоювати серце близнюка: розташування зірок

Вам знадобиться
 • Розташування зірок
 • Відносини з колишніми
 • Лев і Стрілець
 • Серце улюбленої
Інструкція
 • . 1

  Знайомство з людиною, народженим під знаком Близнюки, може перерости у щось більше, якщо його зацікавити розумом, почуттям гумору і дружелюбністю. Йому подобаються люди високорозвинені в духовному плані, з якими є про що поговорити і навіть подискутувати. Якщо постійно вдосконалюватися, стежити за манерами і цікавитися всім, що навколо, буде зовсім не складно зрозуміти, як завоювати серце Близнюка.

 • . 2

  У відносинах з колишніми все трохи складніше. У першу чергу, перед тим, як вивчати статті під назвою «як завоювати серце колишнього хлопця» слід добре подумати, чи потрібно це. Якщо не вийшло один раз, не факт, що другий обвінчається успіхом. Але спробувати варто. Для цього просто потрібно згадати, як все починалося, сам процес знайомства і період спільного життя. Саме тут і треба шукати відповіді на всі питання. І виправляти помилки. Чоловіки теж здатні прощати і розуміти.

 • . 3

  Якщо мучить питання, як завоювати серце Стрільця, то потрібно знати, що представники цього знака справжні мисливці. Щоб підкорити цього мисливця потрібно залишатися для нього загадкою, не розкриваючи карт, не ставити зайвих питань про минуле, не нав’язуватися і не робити ніяких натяків на спільне життя. Коли чоловік-Стрілець дозріє, він сам зробить пропозицію. Щоб зрозуміти, як завоювати серце Льва, потрібно знати, що ця людина любить царювати скрізь. Не потрібно порушувати ілюзії, що він найкращий і постійно нагадувати йому про це. Також Леви люблять демонструвати всім, як прекрасна їх обраниця. Тому вигляд самої обраниці завжди повинен бути бездоганним.

 • . 4

  З дівчатами в якійсь мірі все трохи складніше. Щоб знати, як завоювати серце коханої, потрібно розуміти, чого хоче жінка. А цього так ще ніхто і не зрозумів. Адже все набагато простіше. Потрібно просто прислухатися до коханої, дізнатися, чого хоче саме ця жінка. Ну а потім діяти за обставинами.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :