Як завоювати серце чоловіка діви: астрологи радять

як завоювати серце чоловіка діви : астрологи радять

Вам знадобиться
 • Винахідливість
 • Екстравагантність
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Різні знаки зодіаку можуть реагувати на залицяння по-різному. Комусь потрібен чесний і відкритий підхід, хтось віддає перевагу довгі та романтичні залицяння з серенадами і морем квітів, а комусь і зовсім достатньо одного погляду, щоб відразу зізнатися в коханні або зрозуміти, як завоювати серце чоловіка діви. Як же бути з тими, хто за знаком зодіаку — Терези?

 • . 2

  Ваги Напевно виразу «завойовувати серце» або «підкорювати душу» можуть здатися старомодними або романтизувати, але вони в точності відображають підхід, який необхідний, якщо потрібно дізнатися, як завоювати серце ваг. Чоловіки даного знаку досить відкриті і схильні проявляти свої почуття, а це означає, що їх потрібно підкорювати благородством, красивими жестами і інтелектом. Однак також Ваги можуть бути вельми непостійні, адже чаша ваг коливається, міняючи їх думки і рішення.

 • . 3

  Чого робити не варто Необхідність зберігати делікатність — насущна, адже в протилежному випадку можна ненароком дізнатися, як розбити дівчині серце. Невдалий любовний роман — це, мабуть, найгірше, що може трапитися з представником знака Терезів. Терези — дуже недовірливі і навряд чи зможуть спокійно пережити образу. Те, як впливає стрес на серце, є притчею во язицех, адже не секрет, що зайві травлення здатні викликати різкі болі в серці, а також напади тахікардії та інших неприємних серцевих симптомів.

 • . 4

  Які знаки не бояться хвилювань Якщо мова йде про Тельці, то можна не турбуватися про розбитому серці. Думаючи, як завоювати серце чоловіка тільця, можна діяти сміливо і активно, адже Телець це оцінить. Варто пам’ятати, що представники Терезів є досить делікатними, а це означає, що необхідно стежити за власними емоціями і переживаннями для того, щоб задумка увінчалася успіхом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :