Як завоювати серце чоловіка тільця: зірки говорять

як завоювати серце чоловіка тільця : зірки говорять

Вам знадобиться
 • Тактовність
 • Знання слабких місць Тельця
 • Бездоганний зовнішній вигляд
 • Уміння добре готувати
Інструкція
 • . 1

  Краса. Чоловік-Телець виділяється від інших тим, що йому притаманна ніжність і чутливість. Він зайнятий пошуком ідеальної коханої, і щоб його підкорити, потрібно дізнатися, що він вкладає в цей образ, тоді він буде боротися з собою і здасться. Так як завоювати серце Чоловіки-Тельця буде зовсім непросто, то слід почати з того, що його приваблює в жінці насамперед. А представники цього знака схиляються перед красою, тому потрібно постаратися стати елегантною і доглянутою жінкою. Варто відзначити, що Тельці дуже люблять чуттєвість, тому для залучення їх уваги слід вибирати сексуальні вбрання.

 • . 2

  Емоційний зв’язок. Так як завоювати серце Чоловіки-Діви і Тельця не можна без жіночих хитрощів, то при спілкуванні з цими представника зодіакального кола потрібно частіше посміхатися і підтримувати в них впевненість, що вони додають бажання жити. Таким чином, Телець буде впевнений, що він робить добру справу і стане більше спілкуватися з цією дівчиною і, може бути, подумає над тим, як завоювати серце Терезів, щоб врятувати їх від самотності. Можливо, він навіть запросить її на вечерю, і ось тут потрібно взяти ініціативу в свої руки і влаштувати його у себе вдома. Причому, всі страви потрібно приготувати самостійно, що він оцінив те, яка дівчина гарна господиня, тоді у нього в голові зародиться план по завоюванню її.

 • . 3

  Спільне проведення часу. Щоб підкорити Тельця, слід проводити з ним більше часу, демонструючи при цьому свою хазяйновитість, економність і делікатність. Оскільки, якщо він не побачить в улюбленій цих рис, то він подумає про те, як розбити дівчині серце, оскільки марнотрати і хамка його дратують, втім, як і зайва поступливість, тому потрібно знайти золоту середину. З чоловіком-Тельцем краще не з’ясовувати стосунків, оскільки вони біжать від скандалісток, потрібно просто промовчати, також не слід при ньому будувати вічка іншим хлопцям, так як він буде вважати себе обдуреним і піде, не подумавши про те, як впливає стрес на серце кинутої ним дівчини. Щоб він остаточно закохався, потрібно постійно показувати, що його приймають таким, який він є, тоді Телець попадеться в мережі і не зможе з них вирватися. Для підкорення Тельця потрібно використовувати всю свою чарівність і тактовність, тільки так він беззавітно закохається і подумає над тим, щоб зробити пропозицію.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :