Як завоювати серце чоловіка в місті?

як завоювати серце чоловіка в місті?

Вам знадобиться
 • Увага
 • Компліменти
 • Захоплюючі бесіди
Інструкція
 • . 1

  Справа в тому, що в сьогоднішньому світі відносини відіграють дуже велику роль у житті людства, адже без відносин, людина постає злим, нервовим, у нього немає цілей в житті, і як тільки він починає розуміти , що комусь потрібен, що його чекають вдома, він відразу ж змінюється. Це відбувається на підсвідомому рівні, адже коли вдома хтось чекає, життя постає цікавіше, знову з’являється бажання жити і працювати, і досягати нових висот. Як завоювати серце дівчини знає кожен чоловік, але не кожна дівчина знає, як завоювати серце чоловіка. Проблема не дуже то й велика в цьому питанні, але все ж до нього варто підходити з відповідальністю. Перше правило дівчини — бути собою. Це означає, що не варто бути веселою, якщо на душі сумно, і навпаки. Не варто таїти свої почуття, а потрібно їх показувати, адже іноді хлопець просто не покаже своєї симпатії. Проблема знову-таки на підсвідомому рівні. 90% хлопців у випадку, якщо познайомляться з красивою дівчиною, наприклад на роботі, не будуть говорити про почуття.

 • . 2

  Відбувається так тому, що хлопець буде думати, що мовляв, у його обраниці багато шанувальників, і у нього немає шансів почати з нею стосунки. Тому, іноді краще взяти все в свої руки. Головне оману, це коли дівчина читає гороскоп, в якому буде написано, що хлопець з дівчиною не сумісні. Це дуже велика проблема, адже якщо, наприклад, начитавшись, що хлопець, який подобається — козеріг, і дівчина з ним не сумісна, то не варто засмучуватися! Краще, задуматися, як завоювати серце козерога, це буде більш правильніше. Правила дуже прості — потрібно бути собою, не боятися показувати почуття. Одна з проблем, це, коли дівчина думає, що хлопець повинен сам дзвонити, особливо на перших порах, адже він може мати комплекси, і просто буде боятися дзвонити. Потрібно показати йому, що він не байдужий, і тоді буквально найближчим часом він сам почне дзвонити і писати повідомлення. Він буде запрошувати на каву, і дарувати квіти, тим самим проявляти увагу і турботу.

 • . 3

  Головне спочатку показати хлопцеві, своє бажання з ним спілкуватися, і тоді можна перестати думати над тим, як завоювати серце хлопця. Все, що залишиться зробити — насолоджуватися залицяннями з боку хлопця. Таким чином, дівчина дає можливість собі, щоб за нею доглядали, і в той же час, підштовхне хлопця на цей крок. Не варто думати, що шлях до серця лежить через шлунок. Це вже минуле століття, адже на сьогоднішній день близько 40% чоловіків харчуються в ресторанах. Звичайно, сперечатися не можна, якщо дівчина зможе зварити борщ чи вареники, то це буде, безумовно, плюсом, але в наш час, коли можна будь-який рецепт прочитати в інтернеті, будь-хто зможе приготувати вечерю. Головне — бути самим собою, і все буде відмінно. Не потрібно бояться заводити першим спілкування з хлопцем, який сподобався, і тоді все у в особистому житті вийде, і все буде добре.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :