Як завоювати серце дівчини в кафе?

як завоювати серце дівчини в кафе?

Вам знадобиться
 • Оптимізм
 • Букет квітів
 • Впевненість у собі
Інструкція
 • . 1

  Всі люди коли-небудь знаходять свою любов, у когось вона відразу взаємна, а у когось немає. Тому кожному хлопцю буде цікаво дізнатися, як завоювати серце дівчини.

 • . 2

  Отже, ви привели її на побачення в кафе. Усім дівчатам подобаються джентльмени, так що не залишайте її без уваги, говорите компліменти і доглядайте при будь-якому зручному випадку. Як тільки прийдете запропонуйте допомогти зняти верхній одяг, допоможіть сісти. Будьте наполегливим, але не настирливим, на це може знадобитися не мало часу. Дівчата люблять коли їх домагаються. Не буде зайвим придумати перед побаченням кілька тем на які можна буде поговорити на протязі вечора. Не забувайте говорити компліменти.

 • . 3

  Так само потрібно не вдарити обличчям в бруд перед нею, тому пріоденьте. Зовнішній вигляд відіграє не малу роль для дівчини. І до речі дівчат теж хвилює питання, як завоювати серце хлопця, але це вже інша історія. Виберіть собі хороший одеколон. Взуття, стрижка, одяг, все грає роль. Дівчатам не подобаються неохайні чоловіки. Намагайтеся підібрати стиль, відповідний її стилю. Тоді подруги скажуть що ви гарна пара, для дівчини адже думка подруг далеко не на останньому місці. Побільше розпитуйте про її захоплення. Вона оцінить ваш інтерес до неї. Так само не забудьте згадати про свої інтереси, обов’язково згадайте те, що вмієте робити краще ніж інші. Покажіть свою неординарність. Будьте мужнім. Здійснюйте будь-які подвиги, від знімання з дерева кошеня до рятування її від хуліганів.

 • . 4

  Тим хто вірить в гороскопи можна почитати статті на теми як завоювати серце козерога, тільця, риб та інших. Не скупіться, дівчатам не подобаються жадібні чоловіки. Не шкодуйте грошей на маленькі подарунки-сюрпризи. Покажіть їй свою впевненість і цілеспрямованість, чималий фактор для дівчини. Будь-яка дівчина хоче відчувати себе з чоловіком як за кам’яною стіною. Але не будьте самовпевненим. Проявляйте ініціативу. Телефонуйте і пишіть їй першу, кличте в кіно, погуляти.

 • . 5

  Тримай своє слово. Нестримане обіцянку дуже сильно псує чоловічу репутацію. Будьте чесним. Зрозуміло, так хочеться прикрасити сувору реальність, але краще це ні в якому разі не робити. Коли ваше брехня розкусять — шанси на взаємність різко впадуть. Можливо вона теж подумує над тим як завоювати чоловіче серце. Будь веселим. Якщо ти розсмішив дівчину, вважай вона вже наполовину твоя. Дотепність і оптимізм дуже допоможуть у цьому.

 • . 6

  поспівчуває їй коли у неї огидний настрій, або ще гірше — вона плаче. У цей момент просто будьте поруч, ігнорую факт про те, що жіночі сльози не для чоловіків. Просто слухайте її і співчуття, не даючи жодних порад. Думаю буде цілком очевидно, що такий веселий, розуміє і цікава молода людина обов’язково завоює серце своєї коханої дівчини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :