Як завоювати серце діви і одружити на собі?

як завоювати серце діви і одружити на собі?

Вам знадобиться
 • Гороскоп
 • Напористість
 • Чарівність
Інструкція
 • . 1

  Підкорення серця деяких знаків може бути непростою справою. Особливо складно може бути, якщо необхідно зрозуміти, як завоювати серце діви. Справа в тому, що цей знак досить незалежний і часто здатний вдало ховати свої почуття і емоції.

 • . 2

  Діва Часто доводиться докласти багато зусиль для того щоб розтопити серце Діви. Проте не варто зневірятися, адже Діва, хоч і не подає вигляду, все одно реагує на знаки уваги шанувальників. Складніше доведеться тим, хто розмірковує про те, як завоювати серце барана. Цей гарячий знак схильний виявляти свої емоції у вигляді флірту, що часто заважає зрозуміти справжню природу намірів Овна. Він вимагає проявів пристрасті — набагато більш бурхливих, ніж зазвичай необхідні Діві.

 • . 3

  Овен Говорячи про те, як завоювати увагу Овна, не можна не згадати про те, що цей знак надзвичайно цінує символізм в подарунках. Необов’язково дарувати небудь матеріальне Овна. Можна присвятити особистий вірш з особливим змістом, і жінка буде полонена. Думаючи про те, як підкорити серце дівчини-Овна, не можна забувати про те, що вона також завжди оцінює матеріальні сувеніри, які підносять оклоннікі.

 • . 4

  Рак Компліменти, красиві слова і емоції — це саме те, що потрібно для того, щоб підкорити Рака. Як завоювати серце раку назавжди? Необхідно показати, що людина є єдиним і неповторним і проявити готовність говорити компліменти все життя. Раки мають дуже тендітну самооцінку і тонку душевну архітектуру, що вимагає від прихильників і прихильниць постійних усних підтверджень того, що Раки — прекрасні. Напевно значно легше буде придумати, як завоювати серце тільця, адже це прямолінійний і відкритий знак.

 • . 5

  Ключ до серця будь-якого знака лежить через розуміння особливостей характеру і темпераменту, якими представників зодіаку наділяють зірки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :