Як завоювати серце козерога: що говорять зірки

як завоювати серце козерога: що говорять зірки

Вам знадобиться
 • Партнер-Козеріг
 • Любов і терпіння
 • Гороскоп
Інструкція
 • . 1

  Підкорити вподобаного людини непросто, адже потрібно намацати саме ті тонкі струнки, які змусять звучати сладостную мелодію серця. Психологічний портрет, складений на основі зодіакального знака, допоможе знайти вірний шлях і дізнатися, наприклад, як завоювати серце Козерога. Козероги грунтовні, не піддані миттєвим поривам, натури. Для них не привабливий зовнішній блиск, вони воліють витонченість і внутрішню красу: високий рівень інтелекту, стримане почуття гумору, хороший смак і тактовність. Не варто очікувати від Козерога бурхливих проявів почуттів і різних безумств, дорікаючи в холодності, адже він стриманий і обережний.

 • . 2

  І все-таки, як завоювати серце чоловіка, народженого під знаком Козерога? Через зайвої стриманості, чоловік-Козеріг, навіть відчуваючи сильні почуття, буде намагатися це приховати. Так що складно буде перший час розпізнати справжні почуття за стіною холодності і спокою. Але якщо така людина знаходиться поруч, значить, що він хоче чогось серйозного, на нього завжди можна покластися. Чоловік-Козеріг з юних років уявляє собі образ ідеальної жінки, намагаючись знайти саме його в життя. Таких чоловіків приваблюють милі жінки зі спокійним характером. Але, керуючись вродженою ощадливістю, козерог представить собі, які вигоди отримає при зав’язуванні серйозних відносин. Незважаючи на таку розважливість, Козероги глибоко романтичні і ранимі натури, просто розкривають вони це не для всіх. Чоловіки-Козероги люблять, коли обраниця цікавиться його справами і підтримує в починаннях.

 • . 3

  Вони потребують не тільки в ніжній дружині, а й в жвавої господині, здатної створити затишок і комфорт. Спілкуючись з козерогом, жінка повинна показати, що вона прекрасний фахівець, що добре розбирається в своїй роботі, і одночасно чудова господиня. Потрібно не забувати постійно хвалити такого чоловіка, при цьому надаючи йому право прийняття рішень і прояву своєї мужності.

 • . 4

  Є свої нюанси в тому, як завоювати серце дівчини, народженої під знаком Козерога. Навіть не демонструючи це, дівчини-Козероги надають величезного значення любові. Але вони не схильні закохуватися з першого погляду, любов для них — річ вкрай серйозна, так що вони не схильних до флірту. Дівчина-Козеріг буде вивчати предмет своїх мрій спочатку здалеку, адже щастя в любові для неї — основа відносин і вирішальний фактор. Для дівчини-козерога важливе відчуття турботи і захищеності, при цьому без обмеження її свободи, вона «розквітає» лише відчуваючи захищеність і надійність.

 • . 5

  І, нарешті, трохи про те, як завоювати серце хлопця, якщо він народжений під знаком Козерога. Важливо не дати зрозуміти, що нав’язують. Варто показати, що цікавий він своїм розумом і винятковістю. Не варто забувати, що сексапільні красуні з натовпом шанувальників, хлопця-козерога лише відштовхують. Потрібно не поступатися, але й не перевершувати його за інтелектуальним рівнем.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :