Як завоювати серце ваг і схилити їх на свій бік?

як завоювати серце ваг і схилити їх на свій бік?

Вам знадобиться
 • Наполегливість
 • Спонтанність
 • Гороскоп
Інструкція
 • . 1

  Підкорення серця і душі представниці прекрасної статі — це одне з улюблених чоловічих занять. Думаючи про те, як завоювати серце ваг, варто пам’ятати про те, що цей знак відрізняється особливостями темпераменту і поведінки від інших зодіакальних представників.

 • . 2

  Ваги Ваги — це саме той знак, представниці якого завжди чарівні і здатні дарувати позитивні емоції чоловікам. Як розбити дівчині серце, якщо вона є представницею цього знака? Насправді, це не так просто, адже за рахунок особливостей свого темпераменту Ваги досить непостійні, що робить їх здатність прив’язуватися до когось або нижче, ніж у інших знаків. Втім, проявивши терпіння і делікатність можна домогтися щирої любові Терезів.

 • . 3

  Телець Телець — це земляний знак, якому потрібно чимало часу для того щоб закохатися. Той хто думає, що зможе легко полонити тільця — не правий. Як впливає стрес на серце Тельця? Як правило, Тельці досить неемоційно, адже їм потрібен час для виникнення прихильності. Саме тому не варто думати про те, щоб швидко підкорити цей знак, забезпечений воістину царственим терпінням. Про те, як завоювати серце чоловіка тільця, розмірковують багато жінок, але не всі розуміють, що Телець цінує відкритість.

 • . 4

  Діва Діва є знаком, що володіє підвищеною спокусливістю для Овнів. Відомо, що Овни вкрай ласі на представників протилежної статі, які є Скорпіонами і Дівами. Як завоювати серце чоловіка-діви, будучи жінкою-Овном? Можливо, варто відмовитися від таких думок, адже союз може бути досить неуспешен. Кожна жінка — індивідуальна і особливості її характеру може повідати гороскоп, складений експертом. Варто уважно вивчити знак перед першим побаченням.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :